út 2.
října
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
so 6.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
12:00
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
-
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Viktoria Štěrboholy
VST
H3H 1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 9.
října
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
st 10.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 11.
října
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 13.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3H 1HP)
ne 14.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
út 16.
října
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
so 20.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
út 23.
října
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší přípravka
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
st 24.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 27.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
CU Bohemians Praha, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
ne 28.
října
Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
CU Bohemians Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
út 30.
října