po 1.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
pá 5.
října
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 6.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 7.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
TJ Sokol Řepy, z.s.
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
st 10.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
SK HAMR, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 13.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 14.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
po 15.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 19.
října
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 20.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
SK HAMR, z.s.
ne 21.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
SK HAMR, z.s.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
po 22.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 23.
října
SK HAMR, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
st 24.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 25.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
pá 26.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
SK HAMR, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 27.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 28.
října
TJ Sokol Řepy, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
út 30.
října