po 1.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 5.
října
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 6.
října
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
ABC Braník fotbal, z. s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:00
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
st 10.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 12.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 14.
října
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
ABC Braník fotbal, z. s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
čt 18.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
so 20.
října
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
15:30
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Slavoj Suchdol
SUC
-
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Sokol Lochkov
LCH
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 21.
října
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3L (1HP)
st 24.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 26.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
so 27.
října
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 28.
října
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
út 30.
října
ABC Braník fotbal, z. s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
17:00
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR