po 1.
října
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 2.
října
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3L (1HP)
st 3.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 4.
října
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 5.
října
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 6.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 7.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
12:00
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
-
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Viktoria Štěrboholy
VST
H3H 1HP)
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 9.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
st 10.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 11.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
H3L (1HP)
so 13.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
ne 14.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
po 15.
října
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 19.
října
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 20.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3L (1HP)
ne 21.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
st 24.
října
FK DUKLA Praha a. s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Mladší přípravka
H3J (1HP)
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
Tělovýchovná jednota Březiněves
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
FK Slavoj Koloděje, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
H3F 2010/11 (2HP)
ne 28.
října