po 1.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
čt 4.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
pá 5.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 6.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 7.
října
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 12.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 13.
října
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
ne 14.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
čt 18.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 19.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 20.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 21.
října
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
pá 26.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
so 27.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
SK Sparta Krč
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
út 30.
října
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
17:00
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR