po 1.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 6.
října
SK Meteor Kačerov, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 7.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
po 8.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 13.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SK Meteor Kačerov, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 14.
října
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 19.
října
SK Meteor Kačerov, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
so 20.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 21.
října
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
pá 26.
října
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
SK Meteor Kačerov, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 28.
října