pá 5.
října
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 6.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 7.
října
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
so 13.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ne 14.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 17.
října
FK Řeporyje, z.s.
so 20.
října
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 21.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 25.
října
FK Řeporyje, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
so 27.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října
FK Řeporyje, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK ADVOKÁT PRAHA o.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 30.
října