st 3.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 5.
října
FK Klánovice, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 6.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
po 8.
října
FK Klánovice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 12.
října
FK Klánovice, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 14.
října
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
pá 19.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
so 20.
října
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sokol Dolní Počernice z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 21.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
po 22.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 25.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
pá 26.
října
FK Klánovice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 27.
října
Sokol Dolní Počernice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 28.
října