po 1.
října
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 5.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slovan Kunratice z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 6.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Slovan Kunratice z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 7.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
13:30
Sportovní klub Čechie Smíchov B
Čechie Smíchov B
CSM
-
ST FJFI ČVUT Tralalalala
ČVUT Tralalalala
TRA
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
st 10.
října
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 14.
října
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
út 16.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
čt 18.
října
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 19.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
so 20.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
října
SK Slovan Kunratice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
13:00
Sportovní klub Čechie Smíchov B
Čechie Smíchov B
CSM
-
Tělovýchovná jednota Točná, z.s.
Točná
TCN
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
čt 25.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
pá 26.
října
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 27.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
14:30
FC Přední Kopanina
Přední Kopanina
PRK
-
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Sportovní klub Čechie Smíchov
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Slovan Kunratice z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 28.
října