út 2.
října
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
so 6.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FC Nebušice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Football Club Prosex, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 12.
října
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
FC Nebušice z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 13.
října
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Football Club Prosex, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ne 14.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
15:30
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Čechie Dubeč
DUB
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FC Nebušice z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
st 17.
října
FC Nebušice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 19.
října
FC Nebušice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 20.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
11:00
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
-
Fotbalový klub Újezd nad Lesy B
Újezd nad Lesy B
UNL
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Prague Raptors Football Club, z. s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 21.
října
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Football Club Prosex, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
FC Nebušice z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
čt 25.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 27.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
FC Nebušice z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 28.
října