út 2.
října
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
st 3.
října
Spartak Kbely z.s.
čt 4.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 5.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3I (1HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 6.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
ne 7.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Sokol Kolovraty
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
10:00
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
čt 11.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 12.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3J (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 14.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Sokol Kolovraty
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
út 16.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
čt 18.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3I (1HP)
so 20.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 21.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Sokol Kolovraty
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
ABC Braník fotbal, z. s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
st 24.
října
Spartak Kbely z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 25.
října
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 26.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 27.
října
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
14:30
FC Přední Kopanina
Přední Kopanina
PRK
-
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Sokol Kolovraty
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 28.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
ABC Braník fotbal, z. s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Sokol Kolovraty
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
út 30.
října
ABC Braník fotbal, z. s.
Starší přípravka
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
17:00
ABC Braník fotbal, z. s.
Braník
BRN
-
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR