út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 4.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 5.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3I (1HP)
so 6.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 7.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 11.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 12.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 13.
října
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 14.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
čt 18.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3I (1HP)
so 20.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 21.
října
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
st 24.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 25.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
pá 26.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 27.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 28.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
út 30.
října