út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 5.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 6.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 7.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 12.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 13.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 14.
října
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
so 20.
října
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
ne 21.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FC Miškovice
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
út 23.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
st 24.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 27.
října
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
ne 28.
října