po 1.
října
SK Újezd Praha 4, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 5.
října
SK Újezd Praha 4, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 6.
října
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
ne 7.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
po 8.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
SK Újezd Praha 4, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 13.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
10:30
FK Dukla Jižní Město z.s. B
Dukla Jižní Město B
DJM
-
SK Újezd Praha 4, z.s. B
Újezd Praha 4 B
UJP
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 14.
října
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
pá 19.
října
SK Újezd Praha 4, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 20.
října
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
ne 21.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 25.
října
SK Újezd Praha 4, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
pá 26.
října
SK Újezd Praha 4, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 27.
října
SK Újezd Praha 4, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 28.
října
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
TJ Sokol Lysolaje, z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
st 31.
října