st 3.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 5.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
so 6.
října
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 7.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
HÁJE - SOS, o.p.s.
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
st 10.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 12.
října
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 13.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:15
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
-
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Viktoria Štěrboholy
VST
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
HÁJE - SOS, o.p.s.
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 14.
října
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3J (1HP)
po 15.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 19.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 20.
října
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
HÁJE - SOS, o.p.s.
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
ne 21.
října
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
st 24.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 27.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
-
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Viktoria Štěrboholy
VST
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
FK Sparta Košíře, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
ne 28.
října
FK Sparta Košíře, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
HÁJE - SOS, o.p.s.
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
st 31.
října