po 1.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
pá 5.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 6.
října
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
ne 7.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
út 9.
října
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
pá 12.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 13.
října
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 14.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
po 15.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 19.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 20.
října
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3E (2HP)
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
ne 21.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3J 2008/9 (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
út 23.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
st 24.
října
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 26.
října
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 28.
října
1999 Praha
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělocvičná jednota Sokol Vinoř
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
FK Dukla Praha ženy, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
út 30.
října