po 1.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
pá 5.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 6.
října
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 7.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
16:00
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
AVIA Čakovice
CKV
-
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Zličín
ZLI
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
FC Přední Kopanina
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
čt 11.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 12.
října
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 13.
října
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 14.
října
FC Přední Kopanina
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
čt 18.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
so 20.
října
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3K (1HP)
ne 21.
října
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
FC Přední Kopanina
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
čt 25.
října
FC Přední Kopanina
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 26.
října
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
FC Přední Kopanina
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 28.
října
FC Přední Kopanina
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
st 31.
října