so 1.
září
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 2.
září
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
čt 6.
září
SK Meteor Kačerov, z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - 1.KOLO
so 8.
září
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
ne 9.
září
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
čt 13.
září
TJ Sokol Lipence, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
so 15.
září
SK Meteor Kačerov, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
TJ Sokol Lipence, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
ne 16.
září
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
so 22.
září
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
TJ Sokol Lipence, z.s.
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
ne 23.
září
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
čt 27.
září
TJ Sokol Lipence, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
pá 28.
září
AFK SLAVIA MALEŠICE z.s.
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
SK Meteor Kačerov, z.s.
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
TJ Sokol Lipence, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 29.
září
TJ Sokol Lipence, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
ne 30.
září