2018110Z1B0102
1.kolo
st 12.09.2018, 19:00
Hřiště:ÚJEZD PRAHA 4 UMT.
Diváci:6
Hlavní rozhodčí:Lukáš Andras
1. asistent:Lukáš Zima
2. asistent:Ladislav Pytloun

Průběh zápasu

Domácí Čas Hosté
13'
Šimon Vik dal gól
29'
Tomáš Bláha dal gól
32'
Tomáš Bláha dal gól
34'
Matěj Svoboda dal gól
36'
Lukáš Boček dal gól
46'
53'
54'
Ivo Flaks dal gól
55'
Ivo Flaks dal gól
70'
73'
David Svatoš dal gól
80'
Ivo Flaks dal gól

Náhradníci

AFK Union Žižkov

- Jan Woska 46'

FC Přední Kopanina

B Josef Mačí 46'
- Ivo Flaks 46' 54' 55' 80'
- Roman Graf 46'
- David Svatoš 46' 73'

Všechny zápasy kola

Sportovní klub Libuš 838, o.s. Libuš LBS 1:2 FK Dukla Jižní Město z.s. Dukla Jižní Město DJM
Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 0:3 SK Hostivař Hostivař HTV
Spartak Kbely z.s. Kbely KBL 2:7 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB
SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 3:2 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. Slavoj Podolí POD
Mezinárodní Svaz Mládeže Svaz Mládeže SVM 0:8 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. Zlíchov ZLV 1:2 Sportovní klub Zbraslav Zbraslav ZBV
TJ Sokol Stodůlky z.s. Sokol Stodůlky STO 0:3 Sportovní klub Střešovice 1911 Střešovice 1911 STR
Tělovýchovná jednota Spoje Praha Spoje SPJ 1:2 penalty ABC Braník fotbal, z. s. Braník BRN
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 0:2 SK Újezd Praha 4, z.s. Újezd Praha 4 UJP
Tělovýchovná jednota A. F. K. S L I V E N E C Slivenec SLV 2:4 SK Uhelné sklady Praha Uhelné sklady UHS
SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 2:3 TJ Sokol Královice, z.s. Sokol Královice KRA
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN Zličín ZLI 3:1 FC TEMPO PRAHA, z.s. Tempo TEM
Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 2:3 penalty SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR
Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 4:2 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. SK Union Vršovice UNV
AFK Union Žižkov Union Žižkov UNZ 0:9 FC Přední Kopanina Přední Kopanina PRK
Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. Junior Praha JNP 1:3 ČAFC Praha z.s. ČAFC CAF