A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ

18.08.2018 10:00 so 18.08.2018 10:00 2018110A3B0208 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 1:1 Spartak Kbely z.s. Kbely KBL Detail
25.08.2018 17:00 so 25.08.2018 17:00 2018110A3B0302 PARTISAN PRAGUE F.C. Partisan PRT 2:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
01.09.2018 17:00 so 01.09.2018 17:00 2018110A3B0407 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 13:0 FC Háje Jižní Město, z.s. B Háje Jižní Město B HAJ Detail
05.09.2018 17:30 st 05.09.2018 17:30 2018110A3B0101 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 2:1 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE Sokol Písnice PSN Detail
09.09.2018 17:00 ne 09.09.2018 17:00 2018110A3B0503 SK Hostivař B Hostivař B HTV 0:0 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
15.09.2018 16:30 so 15.09.2018 16:30 2018110A3B0606 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 0:1 SK Třeboradice z.s. B Třeboradice B TBR Detail
23.09.2018 16:30 ne 23.09.2018 16:30 2018110A3B0704 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. B SK Union Vršovice B UNV 0:2 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
28.09.2018 16:00 pá 28.09.2018 16:00 2018110A3B0805 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 1:0 FK Klánovice, z.s. Klánovice KLA Detail
07.10.2018 17:00 ne 07.10.2018 17:00 2018110A3B0905 ČAFC Praha z.s. B ČAFC B CAF 1:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
13.10.2018 15:30 so 13.10.2018 15:30 2018110A3B1004 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 4:0 SK Ďáblice z.s. B Ďáblice B DAB Detail
20.10.2018 11:00 so 20.10.2018 11:00 2018110A3B1106 Tělovýchovná jednota Spoje Praha Spoje SPJ 3:0 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
27.10.2018 14:30 so 27.10.2018 14:30 2018110A3B1203 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 2:2 Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. Junior Praha JNP Detail
04.11.2018 14:00 ne 04.11.2018 14:00 2018110A3B1307 TJ ČZU Praha z.s. ČZU Praha CZU 1:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
11.11.2018 14:00 ne 11.11.2018 14:00 2018110A3B1402 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 0:0 Sokol Dolní Počernice z.s. Dolní Počernice DPO Detail
17.11.2018 10:00 so 17.11.2018 10:00 2018110A3B1508 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 3:1 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Čechie Dubeč DUB Detail
10.03.2019 14:30 ne 10.03.2019 14:30 2018110A3B1601 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE Sokol Písnice PSN 1:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
16.03.2019 15:00 so 16.03.2019 15:00 2018110A3B1708 Spartak Kbely z.s. Kbely KBL 2:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
23.03.2019 15:00 so 23.03.2019 15:00 2018110A3B1802 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 2:1 PARTISAN PRAGUE F.C. Partisan PRT Detail
31.03.2019 15:30 ne 31.03.2019 15:30 2018110A3B1907 FC Háje Jižní Město, z.s. B Háje Jižní Město B HAJ 0:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
06.04.2019 16:30 so 06.04.2019 16:30 2018110A3B2003 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 1:1 SK Hostivař B Hostivař B HTV Detail
14.04.2019 13:00 ne 14.04.2019 13:00 2018110A3B2106 SK Třeboradice z.s. B Třeboradice B TBR 3:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
19.04.2019 17:00 pá 19.04.2019 17:00 2018110A3B2204 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 4:0 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. B SK Union Vršovice B UNV Detail
27.04.2019 17:00 so 27.04.2019 17:00 2018110A3B2305 FK Klánovice, z.s. Klánovice KLA 0:6 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
04.05.2019 17:00 so 04.05.2019 17:00 2018110A3B2405 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 3:0 ČAFC Praha z.s. B ČAFC B CAF Detail
11.05.2019 17:00 so 11.05.2019 17:00 2018110A3B2504 SK Ďáblice z.s. B Ďáblice B DAB 0:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
18.05.2019 17:00 so 18.05.2019 17:00 2018110A3B2606 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 1:3 Tělovýchovná jednota Spoje Praha Spoje SPJ Detail
25.05.2019 10:45 so 25.05.2019 10:45 2018110A3B2703 Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. Junior Praha JNP 2:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
01.06.2019 17:00 so 01.06.2019 17:00 2018110A3B2807 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 7:1 TJ ČZU Praha z.s. ČZU Praha CZU Detail
08.06.2019 17:00 so 08.06.2019 17:00 2018110A3B2902 Sokol Dolní Počernice z.s. Dolní Počernice DPO 5:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
15.06.2019 14:30 so 15.06.2019 14:30 2018110A3B3008 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Čechie Dubeč DUB 4:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail