A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ

11.08.2018 10:30 so 11.08.2018 10:30 2018110A3A0106 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 2:2 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. B Slavoj Podolí B POD Detail
19.08.2018 17:00 ne 19.08.2018 17:00 2018110A3A0204 FC Miškovice Miškovice MIS 1:0 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
25.08.2018 10:30 so 25.08.2018 10:30 2018110A3A0305 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 5:3 TJ Sokol Stodůlky z.s. B Sokol Stodůlky B STO Detail
02.09.2018 17:00 ne 02.09.2018 17:00 2018110A3A0405 Sportovní klub Zbraslav B Zbraslav B ZBV 0:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
08.09.2018 10:30 so 08.09.2018 10:30 2018110A3A0504 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 6:0 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP Detail
16.09.2018 16:30 ne 16.09.2018 16:30 2018110A3A0606 FC Přední Kopanina B Přední Kopanina B PRK 4:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
22.09.2018 10:30 so 22.09.2018 10:30 2018110A3A0703 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 1:3 TJ Sokol Cholupice Sokol Cholupice CHO Detail
29.09.2018 16:00 so 29.09.2018 16:00 2018110A3A0807 FK Řeporyje, z.s. Řeporyje REP 5:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
06.10.2018 10:30 so 06.10.2018 10:30 2018110A3A0902 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 1:1 Sportovní klub Střešovice 1911 B Střešovice 1911 B STR Detail
14.10.2018 15:30 ne 14.10.2018 15:30 2018110A3A1008 SC Radotín Radotín RAD 4:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
20.10.2018 10:30 so 20.10.2018 10:30 2018110A3A1101 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 2:0 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora Sokol Bílá Hora SBH Detail
27.10.2018 10:30 so 27.10.2018 10:30 2018110A3A1208 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 6:3 AFK SLAVIA MALEŠICE Slavia Malešice MAL Detail
03.11.2018 11:00 so 03.11.2018 11:00 2018110A3A1302 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. B Slovan Bohnice B BHN 2:3 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
10.11.2018 10:30 so 10.11.2018 10:30 2018110A3A1407 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 1:2 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN B Zličín B ZLI Detail
17.11.2018 12:30 so 17.11.2018 12:30 2018110A3A1503 Sportovní klub Čechie Smíchov Čechie Smíchov CSM 3:0 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
09.03.2019 16:30 so 09.03.2019 16:30 2018110A3A1606 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. B Slavoj Podolí B POD 7:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
16.03.2019 10:30 so 16.03.2019 10:30 2018110A3A1704 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 3:0 kontumace FC Miškovice Miškovice MIS Detail
23.03.2019 17:00 so 23.03.2019 17:00 2018110A3A1805 TJ Sokol Stodůlky z.s. B Sokol Stodůlky B STO -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
30.03.2019 10:30 so 30.03.2019 10:30 2018110A3A1905 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- Sportovní klub Zbraslav B Zbraslav B ZBV Detail
07.04.2019 16:30 ne 07.04.2019 16:30 2018110A3A2004 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
13.04.2019 10:30 so 13.04.2019 10:30 2018110A3A2106 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- FC Přední Kopanina B Přední Kopanina B PRK Detail
19.04.2019 17:00 pá 19.04.2019 17:00 2018110A3A2203 TJ Sokol Cholupice Sokol Cholupice CHO -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
27.04.2019 10:30 so 27.04.2019 10:30 2018110A3A2307 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- FK Řeporyje, z.s. Řeporyje REP Detail
04.05.2019 10:30 so 04.05.2019 10:30 2018110A3A2402 Sportovní klub Střešovice 1911 B Střešovice 1911 B STR -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
11.05.2019 10:30 so 11.05.2019 10:30 2018110A3A2508 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- SC Radotín Radotín RAD Detail
19.05.2019 17:00 ne 19.05.2019 17:00 2018110A3A2601 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora Sokol Bílá Hora SBH -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
25.05.2019 17:00 so 25.05.2019 17:00 2018110A3A2708 AFK SLAVIA MALEŠICE Slavia Malešice MAL -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
01.06.2019 10:30 so 01.06.2019 10:30 2018110A3A2802 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. B Slovan Bohnice B BHN Detail
09.06.2019 10:30 ne 09.06.2019 10:30 2018110A3A2907 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN B Zličín B ZLI -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
16.06.2019 10:30 ne 16.06.2019 10:30 2018110A3A3003 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- Sportovní klub Čechie Smíchov Čechie Smíchov CSM Detail