A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ

11.08.2018 10:15 so 11.08.2018 10:15 2018110A2A0102 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 0:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
19.08.2018 17:00 ne 19.08.2018 17:00 2018110A2A0207 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 6:0 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
25.08.2018 10:30 so 25.08.2018 10:30 2018110A2A0303 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 2:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
02.09.2018 17:00 ne 02.09.2018 17:00 2018110A2A0406 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 2:1 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
08.09.2018 10:15 so 08.09.2018 10:15 2018110A2A0504 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 0:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
16.09.2018 16:30 ne 16.09.2018 16:30 2018110A2A0605 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 6:1 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
22.09.2018 10:30 so 22.09.2018 10:30 2018110A2A0705 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
30.09.2018 16:00 ne 30.09.2018 16:00 2018110A2A0804 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 3:0 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
07.10.2018 16:00 ne 07.10.2018 16:00 2018110A2A0906 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 1:0 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
14.10.2018 15:30 ne 14.10.2018 15:30 2018110A2A1003 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 1:0 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
20.10.2018 10:15 so 20.10.2018 10:15 2018110A2A1107 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 1:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
28.10.2018 14:30 ne 28.10.2018 14:30 2018110A2A1202 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- odložené SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
03.11.2018 14:00 so 03.11.2018 14:00 2018110A2A1308 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 1:6 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
07.11.2018 20:00 st 07.11.2018 20:00 2018110A2A1209 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 0:9 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
10.11.2018 10:15 so 10.11.2018 10:15 2018110A2A1401 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 0:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
17.11.2018 13:30 so 17.11.2018 13:30 2018110A2A1508 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 8:0 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
10.03.2019 14:00 ne 10.03.2019 14:00 2018110A2A1602 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 3:0 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
16.03.2019 14:00 so 16.03.2019 14:00 2018110A2A1707 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 0:10 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
24.03.2019 15:00 ne 24.03.2019 15:00 2018110A2A1803 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 3:0 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
31.03.2019 15:30 ne 31.03.2019 15:30 2018110A2A1906 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 0:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
07.04.2019 16:30 ne 07.04.2019 16:30 2018110A2A2004 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 9:0 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
14.04.2019 17:00 ne 14.04.2019 17:00 2018110A2A2105 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 3:6 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
19.04.2019 10:30 pá 19.04.2019 10:30 2018110A2A2205 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 1:0 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
26.04.2019 19:00 pá 26.04.2019 19:00 2018110A2A2304 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 0:0 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
05.05.2019 17:00 ne 05.05.2019 17:00 2018110A2A2406 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 0:1 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
12.05.2019 17:00 ne 12.05.2019 17:00 2018110A2A2503 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 1:6 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
19.05.2019 17:00 ne 19.05.2019 17:00 2018110A2A2607 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 1:1 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
26.05.2019 17:00 ne 26.05.2019 17:00 2018110A2A2702 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
02.06.2019 17:00 ne 02.06.2019 17:00 2018110A2A2808 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
08.06.2019 17:00 so 08.06.2019 17:00 2018110A2A2901 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
15.06.2019 17:00 so 15.06.2019 17:00 2018110A2A3008 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail