A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ

11.08.2018 10:15 so 11.08.2018 10:15 2018110A2A0102 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 0:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
11.08.2018 10:30 so 11.08.2018 10:30 2018110A2A0104 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 4:2 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
11.08.2018 17:15 so 11.08.2018 17:15 2018110A2A0101 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 4:2 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
12.08.2018 17:00 ne 12.08.2018 17:00 2018110A2A0103 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 1:6 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
12.08.2018 17:00 ne 12.08.2018 17:00 2018110A2A0105 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 4:4 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
12.08.2018 17:00 ne 12.08.2018 17:00 2018110A2A0106 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 4:1 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
12.08.2018 17:00 ne 12.08.2018 17:00 2018110A2A0107 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 1:1 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
05.09.2018 17:30 st 05.09.2018 17:30 2018110A2A0108 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 0:3 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
18.08.2018 10:15 so 18.08.2018 10:15 2018110A2A0204 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 11:1 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
18.08.2018 17:00 so 18.08.2018 17:00 2018110A2A0206 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 2:3 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
18.08.2018 17:00 so 18.08.2018 17:00 2018110A2A0201 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 0:2 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
18.08.2018 17:15 so 18.08.2018 17:15 2018110A2A0208 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 4:2 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
19.08.2018 17:00 ne 19.08.2018 17:00 2018110A2A0207 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 6:0 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
19.08.2018 17:00 ne 19.08.2018 17:00 2018110A2A0202 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 3:0 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
19.08.2018 17:00 ne 19.08.2018 17:00 2018110A2A0203 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 0:1 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
19.08.2018 17:00 ne 19.08.2018 17:00 2018110A2A0205 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 1:2 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
24.08.2018 19:00 pá 24.08.2018 19:00 2018110A2A0308 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 2:2 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
25.08.2018 10:15 so 25.08.2018 10:15 2018110A2A0301 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 7:2 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
25.08.2018 10:15 so 25.08.2018 10:15 2018110A2A0305 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 2:1 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
25.08.2018 10:30 so 25.08.2018 10:30 2018110A2A0303 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 2:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
25.08.2018 10:30 so 25.08.2018 10:30 2018110A2A0304 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 6:3 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
25.08.2018 10:30 so 25.08.2018 10:30 2018110A2A0307 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 0:2 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
26.08.2018 17:00 ne 26.08.2018 17:00 2018110A2A0302 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 2:3 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
26.08.2018 17:00 ne 26.08.2018 17:00 2018110A2A0306 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 1:3 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
01.09.2018 10:15 so 01.09.2018 10:15 2018110A2A0403 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 8:0 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
01.09.2018 10:15 so 01.09.2018 10:15 2018110A2A0408 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 5:1 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
01.09.2018 17:00 so 01.09.2018 17:00 2018110A2A0401 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 0:2 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
01.09.2018 17:15 so 01.09.2018 17:15 2018110A2A0407 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 3:4 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
02.09.2018 17:00 ne 02.09.2018 17:00 2018110A2A0402 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 1:1 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
02.09.2018 17:00 ne 02.09.2018 17:00 2018110A2A0404 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 0:2 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
02.09.2018 17:00 ne 02.09.2018 17:00 2018110A2A0405 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 4:1 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
02.09.2018 17:00 ne 02.09.2018 17:00 2018110A2A0406 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 2:1 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
07.09.2018 19:00 pá 07.09.2018 19:00 2018110A2A0507 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 1:1 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
08.09.2018 10:15 so 08.09.2018 10:15 2018110A2A0504 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 0:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
08.09.2018 10:30 so 08.09.2018 10:30 2018110A2A0502 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 1:4 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
08.09.2018 10:30 so 08.09.2018 10:30 2018110A2A0503 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 5:2 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
08.09.2018 10:30 so 08.09.2018 10:30 2018110A2A0506 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 4:0 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
09.09.2018 17:00 ne 09.09.2018 17:00 2018110A2A0501 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 1:2 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
09.09.2018 17:00 ne 09.09.2018 17:00 2018110A2A0505 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 4:3 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
09.09.2018 17:00 ne 09.09.2018 17:00 2018110A2A0508 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 8:0 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
15.09.2018 10:15 so 15.09.2018 10:15 2018110A2A0607 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 6:5 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
15.09.2018 10:15 so 15.09.2018 10:15 2018110A2A0601 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 1:1 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
15.09.2018 10:15 so 15.09.2018 10:15 2018110A2A0602 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 3:0 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
15.09.2018 16:30 so 15.09.2018 16:30 2018110A2A0604 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 4:2 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
15.09.2018 17:15 so 15.09.2018 17:15 2018110A2A0606 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 3:2 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
16.09.2018 16:30 ne 16.09.2018 16:30 2018110A2A0605 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 6:1 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
16.09.2018 16:30 ne 16.09.2018 16:30 2018110A2A0608 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 1:1 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
16.09.2018 16:30 ne 16.09.2018 16:30 2018110A2A0603 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 0:0 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
22.09.2018 10:15 so 22.09.2018 10:15 2018110A2A0703 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 1:5 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
22.09.2018 10:30 so 22.09.2018 10:30 2018110A2A0701 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 0:2 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
22.09.2018 10:30 so 22.09.2018 10:30 2018110A2A0705 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
22.09.2018 10:30 so 22.09.2018 10:30 2018110A2A0706 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 0:5 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
23.09.2018 16:30 ne 23.09.2018 16:30 2018110A2A0702 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 2:2 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
23.09.2018 16:30 ne 23.09.2018 16:30 2018110A2A0704 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 1:3 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
23.09.2018 16:30 ne 23.09.2018 16:30 2018110A2A0707 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 6:0 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
23.09.2018 16:30 ne 23.09.2018 16:30 2018110A2A0708 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 0:9 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
28.09.2018 10:15 pá 28.09.2018 10:15 2018110A2A0806 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 2:0 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
28.09.2018 10:15 pá 28.09.2018 10:15 2018110A2A0801 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 2:5 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
28.09.2018 10:30 pá 28.09.2018 10:30 2018110A2A0808 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 1:4 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
28.09.2018 16:00 pá 28.09.2018 16:00 2018110A2A0803 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 2:3 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
29.09.2018 17:15 so 29.09.2018 17:15 2018110A2A0805 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 0:0 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
30.09.2018 16:00 ne 30.09.2018 16:00 2018110A2A0804 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 3:0 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
30.09.2018 16:00 ne 30.09.2018 16:00 2018110A2A0807 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 2:4 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
03.10.2018 20:00 st 03.10.2018 20:00 2018110A2A0802 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 3:0 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
05.10.2018 19:00 pá 05.10.2018 19:00 2018110A2A0905 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 1:2 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
06.10.2018 10:15 so 06.10.2018 10:15 2018110A2A0902 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 3:5 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
06.10.2018 10:15 so 06.10.2018 10:15 2018110A2A0908 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 5:0 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
06.10.2018 10:30 so 06.10.2018 10:30 2018110A2A0901 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 3:0 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
06.10.2018 10:30 so 06.10.2018 10:30 2018110A2A0904 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:1 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
07.10.2018 16:00 ne 07.10.2018 16:00 2018110A2A0903 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 3:2 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
07.10.2018 16:00 ne 07.10.2018 16:00 2018110A2A0906 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 1:0 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
07.10.2018 16:00 ne 07.10.2018 16:00 2018110A2A0907 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 4:1 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
13.10.2018 10:00 so 13.10.2018 10:00 2018110A2A1001 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 0:1 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
13.10.2018 10:15 so 13.10.2018 10:15 2018110A2A1005 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 2:3 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
13.10.2018 10:30 so 13.10.2018 10:30 2018110A2A1007 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 2:1 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
13.10.2018 10:30 so 13.10.2018 10:30 2018110A2A1008 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 7:0 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
13.10.2018 15:30 so 13.10.2018 15:30 2018110A2A1002 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 0:2 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
13.10.2018 17:15 so 13.10.2018 17:15 2018110A2A1004 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 0:7 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
14.10.2018 15:30 ne 14.10.2018 15:30 2018110A2A1003 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 1:0 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
14.10.2018 15:30 ne 14.10.2018 15:30 2018110A2A1006 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 0:1 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
19.10.2018 19:00 pá 19.10.2018 19:00 2018110A2A1104 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 2:0 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
20.10.2018 10:15 so 20.10.2018 10:15 2018110A2A1101 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 2:1 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
20.10.2018 10:15 so 20.10.2018 10:15 2018110A2A1107 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 1:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
20.10.2018 10:30 so 20.10.2018 10:30 2018110A2A1103 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 2:2 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
21.10.2018 15:30 ne 21.10.2018 15:30 2018110A2A1102 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 4:3 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
21.10.2018 15:30 ne 21.10.2018 15:30 2018110A2A1105 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 1:5 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
21.10.2018 15:30 ne 21.10.2018 15:30 2018110A2A1106 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 1:4 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
21.10.2018 15:30 ne 21.10.2018 15:30 2018110A2A1108 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 0:0 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
27.10.2018 10:15 so 27.10.2018 10:15 2018110A2A1204 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 6:0 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
27.10.2018 10:15 so 27.10.2018 10:15 2018110A2A1208 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 1:1 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
27.10.2018 10:30 so 27.10.2018 10:30 2018110A2A1206 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 1:3 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
27.10.2018 10:30 so 27.10.2018 10:30 2018110A2A1207 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 4:0 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
27.10.2018 17:15 so 27.10.2018 17:15 2018110A2A1203 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 1:4 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
28.10.2018 10:15 ne 28.10.2018 10:15 2018110A2A1201 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 0:8 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
28.10.2018 14:30 ne 28.10.2018 14:30 2018110A2A1202 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- odložené SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
28.10.2018 14:30 ne 28.10.2018 14:30 2018110A2A1205 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 0:8 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
07.11.2018 20:00 st 07.11.2018 20:00 2018110A2A1209 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 0:9 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
02.11.2018 19:00 pá 02.11.2018 19:00 2018110A2A1303 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 4:1 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
03.11.2018 10:15 so 03.11.2018 10:15 2018110A2A1305 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 3:2 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
03.11.2018 10:15 so 03.11.2018 10:15 2018110A2A1306 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 3:2 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
03.11.2018 10:30 so 03.11.2018 10:30 2018110A2A1302 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:1 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
03.11.2018 14:00 so 03.11.2018 14:00 2018110A2A1308 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 1:6 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
04.11.2018 10:15 ne 04.11.2018 10:15 2018110A2A1301 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 0:1 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
04.11.2018 14:00 ne 04.11.2018 14:00 2018110A2A1307 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 2:2 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
04.11.2018 14:00 ne 04.11.2018 14:00 2018110A2A1304 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 2:2 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
10.11.2018 10:15 so 10.11.2018 10:15 2018110A2A1401 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 0:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
10.11.2018 10:15 so 10.11.2018 10:15 2018110A2A1403 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 5:0 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
10.11.2018 10:15 so 10.11.2018 10:15 2018110A2A1407 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 0:4 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
10.11.2018 10:30 so 10.11.2018 10:30 2018110A2A1405 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 4:2 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
10.11.2018 10:30 so 10.11.2018 10:30 2018110A2A1406 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 2:1 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
10.11.2018 17:15 so 10.11.2018 17:15 2018110A2A1402 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 2:2 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
11.11.2018 14:00 ne 11.11.2018 14:00 2018110A2A1404 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 1:8 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
11.11.2018 14:00 ne 11.11.2018 14:00 2018110A2A1408 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 5:2 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
16.11.2018 18:00 pá 16.11.2018 18:00 2018110A2A1505 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 0:7 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
16.11.2018 19:00 pá 16.11.2018 19:00 2018110A2A1502 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 0:0 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
16.11.2018 19:30 pá 16.11.2018 19:30 2018110A2A1501 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 2:0 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
17.11.2018 10:15 so 17.11.2018 10:15 2018110A2A1504 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 2:2 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
17.11.2018 13:30 so 17.11.2018 13:30 2018110A2A1503 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 7:0 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
17.11.2018 13:30 so 17.11.2018 13:30 2018110A2A1508 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 8:0 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
18.11.2018 13:30 ne 18.11.2018 13:30 2018110A2A1506 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 1:5 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
18.11.2018 13:30 ne 18.11.2018 13:30 2018110A2A1507 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 3:3 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
08.03.2019 19:00 pá 08.03.2019 19:00 2018110A2A1608 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 0:3 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
09.03.2019 10:45 so 09.03.2019 10:45 2018110A2A1606 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 2:3 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
09.03.2019 13:00 so 09.03.2019 13:00 2018110A2A1605 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 7:0 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
09.03.2019 14:30 so 09.03.2019 14:30 2018110A2A1601 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 1:1 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
09.03.2019 16:00 so 09.03.2019 16:00 2018110A2A1604 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 2:1 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
10.03.2019 11:00 ne 10.03.2019 11:00 2018110A2A1603 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 3:0 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
10.03.2019 14:00 ne 10.03.2019 14:00 2018110A2A1602 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 3:0 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
10.03.2019 14:30 ne 10.03.2019 14:30 2018110A2A1607 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 3:2 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
15.03.2019 19:00 pá 15.03.2019 19:00 2018110A2A1701 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 4:2 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
16.03.2019 10:15 so 16.03.2019 10:15 2018110A2A1708 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 5:2 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
16.03.2019 10:30 so 16.03.2019 10:30 2018110A2A1702 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 7:3 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
16.03.2019 10:30 so 16.03.2019 10:30 2018110A2A1706 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 1:3 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
16.03.2019 10:45 so 16.03.2019 10:45 2018110A2A1704 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 1:1 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
16.03.2019 14:00 so 16.03.2019 14:00 2018110A2A1707 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 0:10 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
17.03.2019 15:00 ne 17.03.2019 15:00 2018110A2A1703 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 6:2 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
17.03.2019 15:00 ne 17.03.2019 15:00 2018110A2A1705 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 2:4 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
23.03.2019 10:15 so 23.03.2019 10:15 2018110A2A1801 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 1:2 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
23.03.2019 10:15 so 23.03.2019 10:15 2018110A2A1806 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 5:1 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
23.03.2019 15:00 so 23.03.2019 15:00 2018110A2A1804 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 7:1 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
23.03.2019 17:30 so 23.03.2019 17:30 2018110A2A1802 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 3:3 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
24.03.2019 15:00 ne 24.03.2019 15:00 2018110A2A1803 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 3:0 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
24.03.2019 15:00 ne 24.03.2019 15:00 2018110A2A1805 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 4:2 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
24.03.2019 15:00 ne 24.03.2019 15:00 2018110A2A1807 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 1:1 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
24.03.2019 15:00 ne 24.03.2019 15:00 2018110A2A1808 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 6:1 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
29.03.2019 19:00 pá 29.03.2019 19:00 2018110A2A1902 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 3:0 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
30.03.2019 10:30 so 30.03.2019 10:30 2018110A2A1903 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 0:2 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
30.03.2019 10:30 so 30.03.2019 10:30 2018110A2A1907 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 3:1 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
30.03.2019 10:45 so 30.03.2019 10:45 2018110A2A1905 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 2:1 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
31.03.2019 15:30 ne 31.03.2019 15:30 2018110A2A1901 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 2:1 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
31.03.2019 15:30 ne 31.03.2019 15:30 2018110A2A1904 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 1:2 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
31.03.2019 15:30 ne 31.03.2019 15:30 2018110A2A1906 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 0:4 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
31.03.2019 15:30 ne 31.03.2019 15:30 2018110A2A1908 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 2:2 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
06.04.2019 10:15 so 06.04.2019 10:15 2018110A2A2001 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 7:3 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
06.04.2019 10:15 so 06.04.2019 10:15 2018110A2A2002 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 2:4 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
06.04.2019 10:15 so 06.04.2019 10:15 2018110A2A2007 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 5:1 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
06.04.2019 16:30 so 06.04.2019 16:30 2018110A2A2005 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 5:1 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
06.04.2019 17:30 so 06.04.2019 17:30 2018110A2A2003 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 1:4 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
07.04.2019 16:30 ne 07.04.2019 16:30 2018110A2A2004 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 9:0 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
07.04.2019 16:30 ne 07.04.2019 16:30 2018110A2A2006 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 0:4 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
07.04.2019 16:30 ne 07.04.2019 16:30 2018110A2A2008 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 1:3 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
13.04.2019 10:30 so 13.04.2019 10:30 2018110A2A2103 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 1:0 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
13.04.2019 10:30 so 13.04.2019 10:30 2018110A2A2104 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 2:0 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
13.04.2019 10:30 so 13.04.2019 10:30 2018110A2A2107 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 0:2 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
13.04.2019 10:30 so 13.04.2019 10:30 2018110A2A2108 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 1:1 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
13.04.2019 10:45 so 13.04.2019 10:45 2018110A2A2106 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 3:2 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
14.04.2019 17:00 ne 14.04.2019 17:00 2018110A2A2101 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 4:0 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
14.04.2019 17:00 ne 14.04.2019 17:00 2018110A2A2102 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 1:1 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
14.04.2019 17:00 ne 14.04.2019 17:00 2018110A2A2105 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 3:6 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
19.04.2019 10:15 pá 19.04.2019 10:15 2018110A2A2203 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 1:1 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
19.04.2019 10:15 pá 19.04.2019 10:15 2018110A2A2208 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 5:0 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
19.04.2019 10:30 pá 19.04.2019 10:30 2018110A2A2205 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 1:0 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
19.04.2019 14:00 pá 19.04.2019 14:00 2018110A2A2204 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 2:5 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
19.04.2019 17:00 pá 19.04.2019 17:00 2018110A2A2206 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 5:5 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
20.04.2019 10:15 so 20.04.2019 10:15 2018110A2A2201 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 4:2 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
22.04.2019 17:00 po 22.04.2019 17:00 2018110A2A2202 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 2:2 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
22.04.2019 17:00 po 22.04.2019 17:00 2018110A2A2207 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 3:4 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
26.04.2019 19:00 pá 26.04.2019 19:00 2018110A2A2304 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 0:0 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
27.04.2019 10:15 so 27.04.2019 10:15 2018110A2A2301 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 2:0 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
27.04.2019 10:30 so 27.04.2019 10:30 2018110A2A2305 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:2 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
27.04.2019 10:30 so 27.04.2019 10:30 2018110A2A2308 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 4:1 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
27.04.2019 10:45 so 27.04.2019 10:45 2018110A2A2307 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 2:4 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
28.04.2019 17:00 ne 28.04.2019 17:00 2018110A2A2302 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 4:2 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
28.04.2019 17:00 ne 28.04.2019 17:00 2018110A2A2303 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 4:3 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
28.04.2019 17:00 ne 28.04.2019 17:00 2018110A2A2306 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 1:3 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
04.05.2019 10:15 so 04.05.2019 10:15 2018110A2A2404 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 3:2 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
04.05.2019 10:30 so 04.05.2019 10:30 2018110A2A2402 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 0:1 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
04.05.2019 17:00 so 04.05.2019 17:00 2018110A2A2401 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 3:1 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
04.05.2019 17:00 so 04.05.2019 17:00 2018110A2A2407 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 7:3 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
04.05.2019 17:30 so 04.05.2019 17:30 2018110A2A2405 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 1:4 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
05.05.2019 17:00 ne 05.05.2019 17:00 2018110A2A2403 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 1:5 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
05.05.2019 17:00 ne 05.05.2019 17:00 2018110A2A2406 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 0:1 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
05.05.2019 17:00 ne 05.05.2019 17:00 2018110A2A2408 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 0:2 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
10.05.2019 19:00 pá 10.05.2019 19:00 2018110A2A2505 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST 3:1 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
11.05.2019 10:15 so 11.05.2019 10:15 2018110A2A2502 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL 4:1 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
11.05.2019 10:30 so 11.05.2019 10:30 2018110A2A2506 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 6:0 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
11.05.2019 10:45 so 11.05.2019 10:45 2018110A2A2508 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 2:6 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
12.05.2019 17:00 ne 12.05.2019 17:00 2018110A2A2501 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH 1:0 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
12.05.2019 17:00 ne 12.05.2019 17:00 2018110A2A2503 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD 1:6 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
12.05.2019 17:00 ne 12.05.2019 17:00 2018110A2A2504 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB 2:1 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
12.05.2019 17:00 ne 12.05.2019 17:00 2018110A2A2507 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ 9:1 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
18.05.2019 10:15 so 18.05.2019 10:15 2018110A2A2605 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ 2:2 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
18.05.2019 10:30 so 18.05.2019 10:30 2018110A2A2602 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 0:3 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
18.05.2019 10:30 so 18.05.2019 10:30 2018110A2A2603 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 3:4 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
18.05.2019 17:00 so 18.05.2019 17:00 2018110A2A2601 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV 2:1 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
18.05.2019 17:00 so 18.05.2019 17:00 2018110A2A2608 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR 2:1 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
18.05.2019 17:30 so 18.05.2019 17:30 2018110A2A2606 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 2:1 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
19.05.2019 17:00 ne 19.05.2019 17:00 2018110A2A2604 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 0:4 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
19.05.2019 17:00 ne 19.05.2019 17:00 2018110A2A2607 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL 1:1 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
24.05.2019 19:00 pá 24.05.2019 19:00 2018110A2A2706 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST -:- FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
25.05.2019 10:15 so 25.05.2019 10:15 2018110A2A2703 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL -:- FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
25.05.2019 10:30 so 25.05.2019 10:30 2018110A2A2707 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG -:- Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
25.05.2019 17:00 so 25.05.2019 17:00 2018110A2A2701 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR -:- SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
26.05.2019 17:00 ne 26.05.2019 17:00 2018110A2A2702 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
26.05.2019 17:00 ne 26.05.2019 17:00 2018110A2A2704 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD -:- Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
26.05.2019 17:00 ne 26.05.2019 17:00 2018110A2A2705 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB -:- Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
26.05.2019 17:00 ne 26.05.2019 17:00 2018110A2A2708 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ -:- FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
01.06.2019 10:15 so 01.06.2019 10:15 2018110A2A2801 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV -:- Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
01.06.2019 10:15 so 01.06.2019 10:15 2018110A2A2806 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ -:- Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
01.06.2019 10:30 so 01.06.2019 10:30 2018110A2A2803 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO -:- SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
01.06.2019 10:30 so 01.06.2019 10:30 2018110A2A2804 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ -:- SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
01.06.2019 10:45 so 01.06.2019 10:45 2018110A2A2802 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS -:- Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
01.06.2019 17:30 so 01.06.2019 17:30 2018110A2A2807 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM -:- SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
02.06.2019 17:00 ne 02.06.2019 17:00 2018110A2A2805 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN -:- Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
02.06.2019 17:00 ne 02.06.2019 17:00 2018110A2A2808 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
07.06.2019 17:45 pá 07.06.2019 17:45 2018110A2A2903 SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH -:- Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ Detail
07.06.2019 19:00 pá 07.06.2019 19:00 2018110A2A2907 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST -:- FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
08.06.2019 10:15 so 08.06.2019 10:15 2018110A2A2904 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL -:- Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
08.06.2019 10:30 so 08.06.2019 10:30 2018110A2A2908 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG -:- Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ Detail
08.06.2019 17:00 so 08.06.2019 17:00 2018110A2A2901 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
08.06.2019 17:00 so 08.06.2019 17:00 2018110A2A2902 SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR -:- FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
08.06.2019 17:00 so 08.06.2019 17:00 2018110A2A2905 Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD -:- FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
08.06.2019 17:00 so 08.06.2019 17:00 2018110A2A2906 SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB -:- Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
14.06.2019 18:00 pá 14.06.2019 18:00 2018110A2A3007 Tělovýchovná jednota Březiněves Březiněves BRZ -:- SK Slovan Kunratice z.s. Kunratice KNR Detail
15.06.2019 10:15 so 15.06.2019 10:15 2018110A2A3005 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL -:- FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
15.06.2019 10:30 so 15.06.2019 10:30 2018110A2A3001 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG -:- SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. Xaverov XAV Detail
15.06.2019 10:45 so 15.06.2019 10:45 2018110A2A3003 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS -:- SK Ďáblice z.s. Ďáblice DAB Detail
15.06.2019 15:00 so 15.06.2019 15:00 2018110A2A3004 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO -:- Spartak Hrdlořezy, z.s. Hrdlořezy HRD Detail
15.06.2019 17:00 so 15.06.2019 17:00 2018110A2A3002 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 Kyje KYJ -:- SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY Viktoria Štěrboholy VST Detail
15.06.2019 17:00 so 15.06.2019 17:00 2018110A2A3006 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN -:- SK Čechie Uhříněves, z.s. Čechie Uhříněves CUH Detail
15.06.2019 17:00 so 15.06.2019 17:00 2018110A2A3008 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail