A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ

06.08.2023 17:00 ne 06.08.2023 17:00 2023110A3A0107 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 2:4 FC Slavoj Vyšehrad, a.s. Slavoj Vyšehrad VYS Detail
13.08.2023 17:00 ne 13.08.2023 17:00 2023110A3A0203 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s. Sokol Bílá Hora SBH 3:3 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
20.08.2023 17:00 ne 20.08.2023 17:00 2023110A3A0306 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 2:2 ABC Braník fotbal, z. s. "B" Braník "B" BRN Detail
25.08.2023 20:15 pá 25.08.2023 20:15 2023110A3A0404 FK DUKLA Praha, spolek Dukla DUK 3:4 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
03.09.2023 17:00 ne 03.09.2023 17:00 2023110A3A0505 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:2 FC Nebušice z.s. Sokol Nebušice NEB Detail
10.09.2023 17:00 ne 10.09.2023 17:00 2023110A3A0605 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP 2:5 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
17.09.2023 16:30 ne 17.09.2023 16:30 2023110A3A0704 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:2 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
23.09.2023 13:30 so 23.09.2023 13:30 2023110A3A0806 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" Slavoj Podolí "B" POD 0:0 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
01.10.2023 16:00 ne 01.10.2023 16:00 2023110A3A0903 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 2:1 TJ Sokol Lipence, z.s. Sokol Lipence LIP Detail
08.10.2023 16:00 ne 08.10.2023 16:00 2023110A3A1007 Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. "B" Střešovice 1911 "B" STR 5:1 kontumace Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
15.10.2023 15:30 ne 15.10.2023 15:30 2023110A3A1102 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:2 TJ Sokol Stodůlky z.s. Sokol Stodůlky STO Detail
22.10.2023 15:30 ne 22.10.2023 15:30 2023110A3A1208 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 3:2 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
29.10.2023 14:30 ne 29.10.2023 14:30 2023110A3A1301 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 0:1 Mezinárodní Svaz Mládeže Svaz Mládeže MSM Detail
05.11.2023 14:00 ne 05.11.2023 14:00 2023110A3A1408 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 4:0 SC Olympia Radotín "B" Radotín "B" RAD Detail
11.11.2023 16:00 so 11.11.2023 16:00 2023110A3A1502 Fotbalový klub FC Zličín, z.s. "B" Zličín "B" ZLI 2:2 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
09.03.2024 17:30 so 09.03.2024 17:30 2023110A3A1703 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 2:2 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s. Sokol Bílá Hora SBH Detail
16.03.2024 12:30 so 16.03.2024 12:30 2023110A3A1806 ABC Braník fotbal, z. s. "B" Braník "B" BRN 7:0 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
24.03.2024 15:00 ne 24.03.2024 15:00 2023110A3A1904 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:4 FK DUKLA Praha, spolek Dukla DUK Detail
01.04.2024 16:30 po 01.04.2024 16:30 2023110A3A2005 FC Nebušice z.s. Sokol Nebušice NEB 8:1 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
07.04.2024 16:30 ne 07.04.2024 16:30 2023110A3A2105 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:1 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP Detail
13.04.2024 10:30 so 13.04.2024 10:30 2023110A3A2204 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 3:0 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
21.04.2024 17:00 ne 21.04.2024 17:00 2023110A3A2306 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 0:3 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" Slavoj Podolí "B" POD Detail
28.04.2024 17:00 ne 28.04.2024 17:00 2023110A3A2403 TJ Sokol Lipence, z.s. Sokol Lipence LIP 4:4 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
05.05.2024 17:00 ne 05.05.2024 17:00 2023110A3A2507 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 1:4 Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. "B" Střešovice 1911 "B" STR Detail
12.05.2024 17:00 ne 12.05.2024 17:00 2023110A3A2602 TJ Sokol Stodůlky z.s. Sokol Stodůlky STO 3:2 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
19.05.2024 17:00 ne 19.05.2024 17:00 2023110A3A2708 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 3:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
26.05.2024 17:00 ne 26.05.2024 17:00 2023110A3A2801 Mezinárodní Svaz Mládeže Svaz Mládeže MSM -:- Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
02.06.2024 14:30 ne 02.06.2024 14:30 2023110A3A2908 SC Olympia Radotín "B" Radotín "B" RAD -:- Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
09.06.2024 17:00 ne 09.06.2024 17:00 2023110A3A3002 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG -:- Fotbalový klub FC Zličín, z.s. "B" Zličín "B" ZLI Detail
16.06.2024 17:00 ne 16.06.2024 17:00 2023110A3A1607 FC Slavoj Vyšehrad, a.s. Slavoj Vyšehrad VYS -:- Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail