A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ

06.08.2023 17:00 ne 06.08.2023 17:00 2023110A3A0106 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 3:1 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s. Sokol Bílá Hora SBH Detail
12.08.2023 13:00 so 12.08.2023 13:00 2023110A3A0204 ABC Braník fotbal, z. s. "B" Braník "B" BRN 3:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
20.08.2023 17:00 ne 20.08.2023 17:00 2023110A3A0305 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 3:0 FK DUKLA Praha, spolek Dukla DUK Detail
26.08.2023 10:30 so 26.08.2023 10:30 2023110A3A0405 FC Nebušice z.s. Sokol Nebušice NEB 4:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
03.09.2023 17:00 ne 03.09.2023 17:00 2023110A3A0504 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 6:0 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP Detail
09.09.2023 10:30 so 09.09.2023 10:30 2023110A3A0606 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO 3:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
17.09.2023 16:30 ne 17.09.2023 16:30 2023110A3A0703 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 4:1 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" Slavoj Podolí "B" POD Detail
23.09.2023 16:30 so 23.09.2023 16:30 2023110A3A0807 TJ Sokol Lipence, z.s. Sokol Lipence LIP 1:5 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
01.10.2023 16:00 ne 01.10.2023 16:00 2023110A3A0902 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 2:3 Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. "B" Střešovice 1911 "B" STR Detail
08.10.2023 16:00 ne 08.10.2023 16:00 2023110A3A1008 TJ Sokol Stodůlky z.s. Sokol Stodůlky STO 2:3 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
15.10.2023 15:30 ne 15.10.2023 15:30 2023110A3A1101 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 3:5 Mezinárodní Svaz Mládeže Svaz Mládeže MSM Detail
22.10.2023 15:30 ne 22.10.2023 15:30 2023110A3A1208 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 3:2 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG Detail
28.10.2023 10:30 so 28.10.2023 10:30 2023110A3A1302 SC Olympia Radotín "B" Radotín "B" RAD 0:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
05.11.2023 14:00 ne 05.11.2023 14:00 2023110A3A1407 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 4:2 Fotbalový klub FC Zličín, z.s. "B" Zličín "B" ZLI Detail
12.11.2023 14:00 ne 12.11.2023 14:00 2023110A3A1503 FC Slavoj Vyšehrad, a.s. Slavoj Vyšehrad VYS 3:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
09.03.2024 10:30 so 09.03.2024 10:30 2023110A3A1704 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 3:0 ABC Braník fotbal, z. s. "B" Braník "B" BRN Detail
15.03.2024 20:15 pá 15.03.2024 20:15 2023110A3A1805 FK DUKLA Praha, spolek Dukla DUK 3:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
24.03.2024 15:00 ne 24.03.2024 15:00 2023110A3A1905 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 5:3 FC Nebušice z.s. Sokol Nebušice NEB Detail
01.04.2024 15:30 po 01.04.2024 15:30 2023110A3A2004 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP 3:3 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
07.04.2024 16:30 ne 07.04.2024 16:30 2023110A3A2106 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 1:1 Tělocvičná jednota Sokol Troja Sokol Troja TRO Detail
13.04.2024 14:00 so 13.04.2024 14:00 2023110A3A2203 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" Slavoj Podolí "B" POD 1:3 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
21.04.2024 17:00 ne 21.04.2024 17:00 2023110A3A2307 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 7:2 TJ Sokol Lipence, z.s. Sokol Lipence LIP Detail
28.04.2024 17:00 ne 28.04.2024 17:00 2023110A3A2402 Sportovní klub Střešovice 1911, z.s. "B" Střešovice 1911 "B" STR 3:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
05.05.2024 17:00 ne 05.05.2024 17:00 2023110A3A2508 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 3:1 TJ Sokol Stodůlky z.s. Sokol Stodůlky STO Detail
12.05.2024 17:00 ne 12.05.2024 17:00 2023110A3A2601 Mezinárodní Svaz Mládeže Svaz Mládeže MSM 5:3 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
19.05.2024 17:00 ne 19.05.2024 17:00 2023110A3A2708 Tělovýchovná jednota PRAGA Praga PRG 3:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
26.05.2024 17:00 ne 26.05.2024 17:00 2023110A3A2802 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 8:1 SC Olympia Radotín "B" Radotín "B" RAD Detail
02.06.2024 17:00 ne 02.06.2024 17:00 2023110A3A2907 Fotbalový klub FC Zličín, z.s. "B" Zličín "B" ZLI 1:4 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
09.06.2024 17:00 ne 09.06.2024 17:00 2023110A3A3003 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 5:4 FC Slavoj Vyšehrad, a.s. Slavoj Vyšehrad VYS Detail
14.06.2024 18:30 pá 14.06.2024 18:30 2023110A3A1606 Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora, z.s. Sokol Bílá Hora SBH 4:6 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail