A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ

31.07.2021 13:00 so 31.07.2021 13:00 2021110A3B0103 Sokol Kolovraty "B" Kolovraty "B" KOL 1:1 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
07.08.2021 17:00 so 07.08.2021 17:00 2021110A3B0206 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 3:3 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ Detail
15.08.2021 17:00 ne 15.08.2021 17:00 2021110A3B0304 SK Hostivař "B" Hostivař "B" HTV 1:1 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
18.08.2021 17:30 st 18.08.2021 17:30 2021110A3B1507 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 0:2 Spartak Kbely z.s. Kbely KBL Detail
21.08.2021 17:00 so 21.08.2021 17:00 2021110A3B0405 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 5:4 SK Třeboradice z.s. "B" Třeboradice "B" TBR Detail
28.08.2021 10:45 so 28.08.2021 10:45 2021110A3B0505 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 5:2 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
04.09.2021 17:00 so 04.09.2021 17:00 2021110A3B0604 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 3:4 FK Klánovice, z.s. Klánovice KLA Detail
12.09.2021 17:00 ne 12.09.2021 17:00 2021110A3B0706 ČAFC Praha z.s. "B" ČAFC "B" CAF 3:1 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
18.09.2021 16:30 so 18.09.2021 16:30 2021110A3B0803 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 2:2 SK Ďáblice z.s. "B" Ďáblice "B" DAB Detail
26.09.2021 18:00 ne 26.09.2021 18:00 2021110A3B0907 SK Junior Praha 1960, z.s. Junior Praha JNP 5:2 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
02.10.2021 16:00 so 02.10.2021 16:00 2021110A3B1002 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 3:3 SK Újezd Praha 4, z.s. "B" Újezd Praha 4 "B" UJP Detail
12.10.2021 19:00 út 12.10.2021 19:00 2021110A3B1108 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 "B" Kyje "B" KYJ 2:6 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
16.10.2021 14:00 so 16.10.2021 14:00 2021110A3B1201 PARTISAN PRAGUE F.C. Partisan PRT 2:2 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
23.10.2021 15:30 so 23.10.2021 15:30 2021110A3B1308 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 2:5 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Čechie Dubeč DUB Detail
30.10.2021 14:00 so 30.10.2021 14:00 2021110A3B1402 Fotbalový klub Újezd nad Lesy "B" Újezd nad Lesy "B" UNL 1:5 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
06.11.2021 14:00 so 06.11.2021 14:00 2021110A3B1603 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 3:1 Sokol Kolovraty "B" Kolovraty "B" KOL Detail
20.03.2022 15:00 ne 20.03.2022 15:00 2021110A3B1706 FC Háje Jižní Město, z.s. Háje Jižní Město HAJ 3:1 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
26.03.2022 15:00 so 26.03.2022 15:00 2021110A3B1804 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 0:5 SK Hostivař "B" Hostivař "B" HTV Detail
03.04.2022 16:30 ne 03.04.2022 16:30 2021110A3B1905 SK Třeboradice z.s. "B" Třeboradice "B" TBR 1:3 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
09.04.2022 16:30 so 09.04.2022 16:30 2021110A3B2005 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 1:4 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
15.04.2022 15:00 pá 15.04.2022 15:00 2021110A3B2104 FK Klánovice, z.s. Klánovice KLA 3:2 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
23.04.2022 17:00 so 23.04.2022 17:00 2021110A3B2206 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 1:5 ČAFC Praha z.s. "B" ČAFC "B" CAF Detail
30.04.2022 17:00 so 30.04.2022 17:00 2021110A3B2303 SK Ďáblice z.s. "B" Ďáblice "B" DAB 2:1 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
07.05.2022 17:00 so 07.05.2022 17:00 2021110A3B2407 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC 2:6 SK Junior Praha 1960, z.s. Junior Praha JNP Detail
14.05.2022 14:00 so 14.05.2022 14:00 2021110A3B2502 SK Újezd Praha 4, z.s. "B" Újezd Praha 4 "B" UJP 7:3 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
21.05.2022 17:00 so 21.05.2022 17:00 2021110A3B2608 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC -:- Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 "B" Kyje "B" KYJ Detail
28.05.2022 17:00 so 28.05.2022 17:00 2021110A3B2701 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC -:- PARTISAN PRAGUE F.C. Partisan PRT Detail
04.06.2022 17:00 so 04.06.2022 17:00 2021110A3B2808 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Čechie Dubeč DUB -:- Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
11.06.2022 17:00 so 11.06.2022 17:00 2021110A3B2902 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy "B" Újezd nad Lesy "B" UNL Detail
19.06.2022 17:00 ne 19.06.2022 17:00 2021110A3B3007 Spartak Kbely z.s. Kbely KBL -:- Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail