A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ

31.07.2021 10:30 so 31.07.2021 10:30 2021110A3A0106 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 3:0 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" Slavoj Podolí "B" POD Detail
08.08.2021 17:00 ne 08.08.2021 17:00 2021110A3A0204 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE Sokol Písnice PSN 1:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
14.08.2021 10:30 so 14.08.2021 10:30 2021110A3A0305 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 3:2 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" Spoje "B" SPJ Detail
18.08.2021 17:30 st 18.08.2021 17:30 2021110A3A1503 ABC Braník fotbal, z. s. "B" Braník "B" BRN 2:0 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
21.08.2021 13:00 so 21.08.2021 13:00 2021110A3A0405 Prague Raptors Football Club, z. s. Prague Raptors RAP 2:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
28.08.2021 10:30 so 28.08.2021 10:30 2021110A3A0504 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 5:2 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP Detail
05.09.2021 17:30 ne 05.09.2021 17:30 2021110A3A0606 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" Tempo "B" TEM 3:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
11.09.2021 10:30 so 11.09.2021 10:30 2021110A3A0703 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 2:1 Sportovní klub Čechie Smíchov Čechie Smíchov CSM Detail
19.09.2021 16:30 ne 19.09.2021 16:30 2021110A3A0807 TJ Sokol Lipence, z.s. Sokol Lipence LIP 2:0 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
25.09.2021 10:30 so 25.09.2021 10:30 2021110A3A0902 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 1:1 Sportovní klub Střešovice 1911 "B" Střešovice 1911 "B" STR Detail
02.10.2021 11:00 so 02.10.2021 11:00 2021110A3A1008 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 4:0 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
09.10.2021 10:30 so 09.10.2021 10:30 2021110A3A1101 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 1:3 Mezinárodní Svaz Mládeže Svaz Mládeže MSM Detail
16.10.2021 10:30 so 16.10.2021 10:30 2021110A3A1208 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- FK Meteor Praha VIII, z.s. "B" Meteor Praha "B" MET Detail
24.10.2021 15:30 ne 24.10.2021 15:30 2021110A3A1302 SC Olympia Radotín "B" Radotín "B" RAD -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
30.10.2021 10:30 so 30.10.2021 10:30 2021110A3A1407 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN "B" Zličín "B" ZLI Detail
07.11.2021 14:00 ne 07.11.2021 14:00 2021110A3A1606 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" Slavoj Podolí "B" POD -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
13.03.2022 14:30 ne 13.03.2022 14:30 2021110A3A1704 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE Sokol Písnice PSN Detail
20.03.2022 15:00 ne 20.03.2022 15:00 2021110A3A1805 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" Spoje "B" SPJ -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
27.03.2022 15:00 ne 27.03.2022 15:00 2021110A3A1905 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- Prague Raptors Football Club, z. s. Prague Raptors RAP Detail
03.04.2022 16:30 ne 03.04.2022 16:30 2021110A3A2004 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
10.04.2022 16:30 ne 10.04.2022 16:30 2021110A3A2106 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" Tempo "B" TEM Detail
17.04.2022 17:00 ne 17.04.2022 17:00 2021110A3A2203 Sportovní klub Čechie Smíchov Čechie Smíchov CSM -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
24.04.2022 17:00 ne 24.04.2022 17:00 2021110A3A2307 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- TJ Sokol Lipence, z.s. Sokol Lipence LIP Detail
01.05.2022 17:00 ne 01.05.2022 17:00 2021110A3A2402 Sportovní klub Střešovice 1911 "B" Střešovice 1911 "B" STR -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
08.05.2022 17:00 ne 08.05.2022 17:00 2021110A3A2508 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
15.05.2022 17:00 ne 15.05.2022 17:00 2021110A3A2601 Mezinárodní Svaz Mládeže Svaz Mládeže MSM -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
22.05.2022 17:00 ne 22.05.2022 17:00 2021110A3A2708 FK Meteor Praha VIII, z.s. "B" Meteor Praha "B" MET -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
29.05.2022 17:00 ne 29.05.2022 17:00 2021110A3A2802 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- SC Olympia Radotín "B" Radotín "B" RAD Detail
05.06.2022 17:00 ne 05.06.2022 17:00 2021110A3A2907 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN "B" Zličín "B" ZLI -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
12.06.2022 17:00 ne 12.06.2022 17:00 2021110A3A3003 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- ABC Braník fotbal, z. s. "B" Braník "B" BRN Detail