A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ

10.08.2019 17:00 so 10.08.2019 17:00 2019110A3B0101 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 1:0 Fotbalová akademie Praha FA Praha FAP Detail
17.08.2019 17:00 so 17.08.2019 17:00 2019110A3B0208 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 3:1 Spartak Kbely z.s. Kbely KBL Detail
24.08.2019 15:00 so 24.08.2019 15:00 2019110A3B0302 PARTISAN PRAGUE F.C. Partisan PRT 2:5 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
31.08.2019 10:30 so 31.08.2019 10:30 2019110A3B0407 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 5:0 FC Háje Jižní Město, z.s. B Háje Jižní Město B HAJ Detail
07.09.2019 10:30 so 07.09.2019 10:30 2019110A3B0503 SK Hostivař B Hostivař B HTV 2:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
14.09.2019 16:30 so 14.09.2019 16:30 2019110A3B0606 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 1:3 SK Třeboradice z.s. B Třeboradice B TBR Detail
21.09.2019 10:45 so 21.09.2019 10:45 2019110A3B0704 FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS 3:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
28.09.2019 16:00 so 28.09.2019 16:00 2019110A3B0805 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 1:4 FK Klánovice, z.s. Klánovice KLA Detail
05.10.2019 10:30 so 05.10.2019 10:30 2019110A3B0905 ČAFC Praha z.s. B ČAFC B CAF 0:1 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
12.10.2019 15:30 so 12.10.2019 15:30 2019110A3B1004 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 4:0 SK Ďáblice z.s. B Ďáblice B DAB Detail
20.10.2019 17:30 ne 20.10.2019 17:30 2019110A3B1106 Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. Junior Praha JNP 0:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
26.10.2019 14:30 so 26.10.2019 14:30 2019110A3B1203 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 1:1 SK Újezd Praha 4, z.s. B Újezd Praha 4 B UJP Detail
02.11.2019 10:15 so 02.11.2019 10:15 2019110A3B1307 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 B Kyje B KYJ 0:2 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
09.11.2019 14:00 so 09.11.2019 14:00 2019110A3B1402 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL 3:1 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC Detail
16.11.2019 13:30 so 16.11.2019 13:30 2019110A3B1508 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Čechie Dubeč DUB 1:2 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
08.03.2020 15:00 ne 08.03.2020 15:00 2019110A3B1601 Fotbalová akademie Praha FA Praha FAP 5:3 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
21.03.2020 15:00 so 21.03.2020 15:00 2019110A3B1802 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL -:- odložené PARTISAN PRAGUE F.C. Partisan PRT Detail
29.03.2020 15:00 ne 29.03.2020 15:00 2019110A3B1907 FC Háje Jižní Město, z.s. B Háje Jižní Město B HAJ -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
04.04.2020 16:30 so 04.04.2020 16:30 2019110A3B2003 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL -:- SK Hostivař B Hostivař B HTV Detail
10.04.2020 10:30 pá 10.04.2020 10:30 2019110A3B2106 SK Třeboradice z.s. B Třeboradice B TBR -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
18.04.2020 17:00 so 18.04.2020 17:00 2019110A3B2204 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL -:- FK Union Strašnice z.s. Union Strašnice UNS Detail
22.04.2020 17:00 st 22.04.2020 17:00 2019110A3B1708 Spartak Kbely z.s. Kbely KBL -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
25.04.2020 17:00 so 25.04.2020 17:00 2019110A3B2305 FK Klánovice, z.s. Klánovice KLA -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
01.05.2020 17:00 pá 01.05.2020 17:00 2019110A3B2405 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL -:- ČAFC Praha z.s. B ČAFC B CAF Detail
08.05.2020 17:00 pá 08.05.2020 17:00 2019110A3B2504 SK Ďáblice z.s. B Ďáblice B DAB -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
16.05.2020 17:00 so 16.05.2020 17:00 2019110A3B2606 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL -:- Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. Junior Praha JNP Detail
23.05.2020 14:00 so 23.05.2020 14:00 2019110A3B2703 SK Újezd Praha 4, z.s. B Újezd Praha 4 B UJP -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
30.05.2020 17:00 so 30.05.2020 17:00 2019110A3B2807 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL -:- Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 B Kyje B KYJ Detail
06.06.2020 17:00 so 06.06.2020 17:00 2019110A3B2902 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. Jižní Město Chodov JMC -:- Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL Detail
13.06.2020 14:00 so 13.06.2020 14:00 2019110A3B3008 Fotbalový klub Újezd nad Lesy B Újezd nad Lesy B UNL -:- Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. Čechie Dubeč DUB Detail