A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ

10.08.2019 10:30 so 10.08.2019 10:30 2019110A3A0106 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 1:1 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. B Slavoj Podolí B POD Detail
18.08.2019 17:00 ne 18.08.2019 17:00 2019110A3A0204 FC Miškovice Miškovice MIS 1:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
24.08.2019 10:30 so 24.08.2019 10:30 2019110A3A0305 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 0:0 TJ Sokol Stodůlky z.s. B Sokol Stodůlky B STO Detail
01.09.2019 17:00 ne 01.09.2019 17:00 2019110A3A0405 Sportovní klub Zbraslav B Zbraslav B ZBV 2:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
07.09.2019 10:30 so 07.09.2019 10:30 2019110A3A0504 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 2:0 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP Detail
15.09.2019 16:30 ne 15.09.2019 16:30 2019110A3A0606 FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM 8:0 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
21.09.2019 10:30 so 21.09.2019 10:30 2019110A3A0703 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 1:2 TJ Sokol Cholupice B Sokol Cholupice B CHO Detail
29.09.2019 16:00 ne 29.09.2019 16:00 2019110A3A0807 TJ Sokol Lipence, z.s. Sokol Lipence LIP 5:2 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
05.10.2019 10:30 so 05.10.2019 10:30 2019110A3A0902 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 2:1 Sportovní klub Střešovice 1911 B Střešovice 1911 B STR Detail
12.10.2019 11:00 so 12.10.2019 11:00 2019110A3A1008 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN 0:1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
19.10.2019 10:30 so 19.10.2019 10:30 2019110A3A1101 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 2:3 Mezinárodní Svaz Mládeže Svaz Mládeže SVM Detail
26.10.2019 10:30 so 26.10.2019 10:30 2019110A3A1208 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 1:3 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE Sokol Písnice PSN Detail
03.11.2019 14:00 ne 03.11.2019 14:00 2019110A3A1302 SC Olympia Radotín B Radotín B RAD 2:3 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
09.11.2019 10:30 so 09.11.2019 10:30 2019110A3A1407 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV 2:0 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN B Zličín B ZLI Detail
16.11.2019 13:00 so 16.11.2019 13:00 2019110A3A1503 ABC Braník fotbal, z. s. B Braník B BRN 3:0 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
08.03.2020 11:45 ne 08.03.2020 11:45 2019110A3A1606 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. B Slavoj Podolí B POD 0:0 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
21.03.2020 17:00 so 21.03.2020 17:00 2019110A3A1805 TJ Sokol Stodůlky z.s. B Sokol Stodůlky B STO -:- odložené Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
28.03.2020 10:30 so 28.03.2020 10:30 2019110A3A1905 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- Sportovní klub Zbraslav B Zbraslav B ZBV Detail
05.04.2020 16:30 ne 05.04.2020 16:30 2019110A3A2004 TJ Sokol Řepy, z.s. Sokol Řepy REP -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
10.04.2020 10:30 pá 10.04.2020 10:30 2019110A3A2106 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- FC TEMPO PRAHA, z.s. B Tempo B TEM Detail
19.04.2020 17:00 ne 19.04.2020 17:00 2019110A3A2203 TJ Sokol Cholupice B Sokol Cholupice B CHO -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
22.04.2020 17:00 st 22.04.2020 17:00 2019110A3A1704 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- FC Miškovice Miškovice MIS Detail
25.04.2020 10:30 so 25.04.2020 10:30 2019110A3A2307 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- TJ Sokol Lipence, z.s. Sokol Lipence LIP Detail
03.05.2020 17:00 ne 03.05.2020 17:00 2019110A3A2402 Sportovní klub Střešovice 1911 B Střešovice 1911 B STR -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
09.05.2020 10:30 so 09.05.2020 10:30 2019110A3A2508 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. Slovan Bohnice BHN Detail
17.05.2020 17:00 ne 17.05.2020 17:00 2019110A3A2601 Mezinárodní Svaz Mládeže Svaz Mládeže SVM -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
24.05.2020 17:00 ne 24.05.2020 17:00 2019110A3A2708 Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE Sokol Písnice PSN -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
30.05.2020 10:30 so 30.05.2020 10:30 2019110A3A2802 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- SC Olympia Radotín B Radotín B RAD Detail
07.06.2020 10:30 ne 07.06.2020 10:30 2019110A3A2907 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN B Zličín B ZLI -:- Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV Detail
14.06.2020 10:30 ne 14.06.2020 10:30 2019110A3A3003 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice AVIA Čakovice CKV -:- ABC Braník fotbal, z. s. B Braník B BRN Detail