A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ

11.08.2019 14:00 ne 11.08.2019 14:00 2019110A1A0102 FK Admira Praha z.s. B Admira B ADM 3:4 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
17.08.2019 10:30 so 17.08.2019 10:30 2019110A1A0207 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR 2:1 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL Detail
24.08.2019 10:15 so 24.08.2019 10:15 2019110A1A0303 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. Slavoj Podolí POD 4:2 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
31.08.2019 10:30 so 31.08.2019 10:30 2019110A1A0406 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR 3:0 FC Přední Kopanina Přední Kopanina PRK Detail
07.09.2019 10:30 so 07.09.2019 10:30 2019110A1A0504 TJ Sokol Královice, z.s. Sokol Královice KRA 5:0 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
14.09.2019 10:30 so 14.09.2019 10:30 2019110A1A0605 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR 0:1 SK Hostivař Hostivař HTV Detail
21.09.2019 16:30 so 21.09.2019 16:30 2019110A1A0705 SC Olympia Radotín Radotín RAD 1:2 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
28.09.2019 10:30 so 28.09.2019 10:30 2019110A1A0804 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR 5:2 FK Dukla Jižní Město z.s. Dukla Jižní Město DJM Detail
05.10.2019 10:30 so 05.10.2019 10:30 2019110A1A0906 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN Zličín ZLI 2:2 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
13.10.2019 15:30 ne 13.10.2019 15:30 2019110A1A1003 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR 2:0 SK Uhelné sklady Praha Uhelné sklady UHS Detail
19.10.2019 10:15 so 19.10.2019 10:15 2019110A1A1107 SK Újezd Praha 4, z.s. Újezd Praha 4 UJP 5:0 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
26.10.2019 10:30 so 26.10.2019 10:30 2019110A1A1202 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR 10:3 FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. B Viktoria Žižkov B ZIZ Detail
03.11.2019 14:00 ne 03.11.2019 14:00 2019110A1A1308 Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. B Motorlet B MTR 2:1 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
09.11.2019 14:00 so 09.11.2019 14:00 2019110A1A1401 FC Slavoj Vyšehrad, a.s. B Slavoj Vyšehrad B VYS 3:2 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
16.11.2019 10:30 so 16.11.2019 10:30 2019110A1A1508 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR 1:2 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL Detail
08.03.2020 17:30 ne 08.03.2020 17:30 2019110A1A1602 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR 2:3 FK Admira Praha z.s. B Admira B ADM Detail
21.03.2020 10:30 so 21.03.2020 10:30 2019110A1A1803 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR -:- odložené AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. Slavoj Podolí POD Detail
28.03.2020 15:00 so 28.03.2020 15:00 2019110A1A1906 FC Přední Kopanina Přední Kopanina PRK -:- SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
04.04.2020 10:30 so 04.04.2020 10:30 2019110A1A2004 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR -:- TJ Sokol Královice, z.s. Sokol Královice KRA Detail
10.04.2020 10:30 pá 10.04.2020 10:30 2019110A1A2105 SK Hostivař Hostivař HTV -:- SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
18.04.2020 10:30 so 18.04.2020 10:30 2019110A1A2205 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR -:- SC Olympia Radotín Radotín RAD Detail
22.04.2020 17:00 st 22.04.2020 17:00 2019110A1A1707 Sokol Kolovraty Kolovraty KOL -:- SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
25.04.2020 10:30 so 25.04.2020 10:30 2019110A1A2304 FK Dukla Jižní Město z.s. Dukla Jižní Město DJM -:- SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
01.05.2020 10:30 pá 01.05.2020 10:30 2019110A1A2406 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR -:- FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN Zličín ZLI Detail
08.05.2020 10:30 pá 08.05.2020 10:30 2019110A1A2503 SK Uhelné sklady Praha Uhelné sklady UHS -:- SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
16.05.2020 10:30 so 16.05.2020 10:30 2019110A1A2607 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR -:- SK Újezd Praha 4, z.s. Újezd Praha 4 UJP Detail
23.05.2020 17:00 so 23.05.2020 17:00 2019110A1A2702 FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. B Viktoria Žižkov B ZIZ -:- SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail
30.05.2020 10:30 so 30.05.2020 10:30 2019110A1A2808 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR -:- Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. B Motorlet B MTR Detail
06.06.2020 10:30 so 06.06.2020 10:30 2019110A1A2901 SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR -:- FC Slavoj Vyšehrad, a.s. B Slavoj Vyšehrad B VYS Detail
13.06.2020 10:30 so 13.06.2020 10:30 2019110A1A3008 Fotbalový klub Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy UNL -:- SK Třeboradice z.s. Třeboradice TBR Detail