
11.09.2022
HODNOCENÍ ÁČKO I Petr Vanko a Svatopluk Plíšek po Královicích
| více...

04.09.2022
HODNOCENÍ ÁČKO I Petr Vanko a Matěj Kleček po Přední Kopanině
| více...

04.09.2019
Benfika si připsala první vítězství, rezervu Střešovic porazila 4:0.
Po nezdarech v předešlých zápasech jsme museli začít naplno bodovat. Na Tempo zavítal první tým v tabulce Střešovice. Po bojovném a poctivém výkonu jsme vyhráli o čtyři branky, udrželi čisté konto a hattrickem se blýskl Jirka Žalud.
Když nepočítám trenéry, tak na lavičce byli připraveni tři náhradníci, S Lipencemi dva, s Cholupicemi také dva a na Svaz mládeže byli k dispozici tři náhradníci. Povolený počet střídání za zápas je pět hráčů. Nabízí se tedy otázka, zda jedno rozhodnutí z úplného konce předešlé sezóny nebylo předčasné a unáhlené. Pokud ano, není nic jednoduššího než své rozhodnutí přehodnotit a vzít zpět. JE SUIS SLÁVA.
| více...

04.09.2019
🎥 SESTŘIH I Áčko dalo Hájím doma dva góly po hezkých akcích, jenže bohužel dvakrát inkasovalo, a tak poprvé v sezóně ztratilo body. Podívejte se na sestřih!
| více...

03.09.2019
🏃♀️🏃♂️ Už potřetí se Tempo představí na Teribearu! Překonáme loňských 4578 kilometrů a vylepšíme šesté místo?
| více...

03.09.2019
⚽⚽⚽ U19 si jako ligový nováček připsala další cennou výhru, když doma porazila Teplice 3:1. Podívejte se na krásný gól Trojana, překvapivou rozehrávku dvojice Sedlář-Havlíček a "potvrzovací" hlavičku Babického 👏
| více...

02.09.2019
Projekt Tempo Sobě má po delší době dalšího majitele kousku našeho hřiště. Políčka A1/6-8 pořídil Jiří Hlavička, bývalý dlouholetý Tempák, toho času ve Velké Británii. Děkujeme!
| více...

02.09.2019
Pražský přebor 4.kolo:
FK Motorlet Praha B - Sokol Královice 2:2 (1:2)
branky: Podzemský, vlastní
| více...

02.09.2019
ČFL skupina A : 4.kolo
FC Viktoria Plzeň B - FK Motorlet Praha 0:1 na penalty
👍👍👍
| více...

30.08.2019
Starší dorost
SK Union Vršovice - FK Náchod spolek 4:0 (3:0)
Ve středečním vloženém kole přijel na náš trávník asi zatím nejtěžší protivník, mužstvo Náchoda, který okupoval prozatímní pátou příčku tabulky. Utkání to bylo velmi náročné na fyzickou kondici, hrálo se od 11 hodin za velkého vedra a naše mužstvo podalo, alespoň v prvním poločase opět parádní výkon. Již v 6. minutě jdeme do vedení. Po dlouhém autu Blína se hlavou prosadil Pazdera, když přehodil nedůrazně vyběhnuvšího brankáře hostí 1:0. V 25.minutě ukradl míč hostům Filip Patera, krásnou průnikovou přihrávkou vysunul Maxe a ten z hranice šestnáctky prostřelil hostujícího brankáře podruhé 2:0. V předposlední minutě první půle se pak Max Lytvyn prosadil podruhé, když dorážel těsně před brankovou čárou opět dlouhý aut Matyho, který prodloužil Bareš. Zde znovu trochu zazmatkoval brankář Náchodu, hlavička Baryho mu propadla mezi nohama ke zcela volnému Maxovi 3:0. Skvělý první poločas, ale bylo jasné, že druhý poločas ještě bude v tom horku hodně bolet. Tudíž se odehrával již v trochu úspornějším režimu, hosté se snažili něco s výsledkem udělat, měli pár světlejších okamžiků, ale naše obrana v čele s brankářem Vojtou Smetanou pracovala spolehlivě (měl pár těžších okamžiků, hlavně po centrovaných míčích). V závěru zápasu pak předvedl parádní samostatnou akci Lukáš Marcin(jaká škoda, že se nevěnuje tolik tréninkům, je to opravdu pan fotbalista), prokličkoval se až do vápna, kde ho fauloval brankář Náchoda a z následného pokutového kopu uzavřel s přehledem skóre zápasu Martin Pazdera 4:0. Naše mužstvo předvedlo další fantastický výkon a jen se můžeme těšit na sobotu, kdy zajíždíme poprvé na venkovní hřiště( i když venkovní je trochu nepřesné) Vršovické Lokomotivy, kde hraje své domácí zápasy dorostenecká rezerva Bohemians 1905. Bude se jednat o vršovické derby a hraje se v sobotu 31.8. od deseti hodin!! Teď bude skutečně vidět, co můžeme od tohoto soutěžního ročníku čekat. AŤ Žije SKUV!!!
Sestava: Smetana - Šimr, Pejchar, Leun, Čáslavský - Blín, Pazdera, Patera, Žižka - Bareš, Lytvyn. Střídali: Kočka, Marcin, Lazarevič, Witberger, Fousek. Od nás hráno bez ŽK.
| více...

30.08.2019
Starší dorost
SK Union Vršovice - Viktoria Žižkov "B" 4:0 (1:0)
V dalším kole divize SD jsme na svém trávníku přivítali béčko žižkovské Viktorie a po úspěchu v prvním kole, byl náš cíl stejný, urvat opět tři body. Je pravda, že výkon z minula budeme asi těžko opakovat, ale chtěli jsme se mu co nejvíce přiblížit. Naše mužstvo nastoupilo v totožné sestavě (nebyl důvod cokoli měnit) a musím říci, že i výkon byl jen o trochu horší. Hned od začátku držel otěže zápasu náš tým, soupeř se do šancí moc nedostával a my sami hrozili. Dvě až tři šance jsme ještě nevyužili, ale v 32.minutě po průniku po pravé straně a následné přihrávce před branku otevřel skóre Max Lytvyn, letní posila z Tempa. Bylo to zcela zasloužené vedení, které jsme však již v prvním poločase navýšit nedokázali. Bylo jasné jestli chceme tři bodíky, budeme muset ve druhé půli přidat ještě nějakou branku, hrát na 1:0 je velmi ošidné. Naštěstí naše mužstvo vstoupilo do druhé části excelentně a už v první minutě vedeme 2:0, kdy po rohovém kopu nastřelil Martin Pazdera tyč a následnou dorážkou se prosadil náš stoper Jirka Pejchar. To byl velmi důležitý moment, hosté museli postupem času otevřít hru, pokud chtěli něco s výsledkem udělat a to byla voda na náš mlýn. Hrozili jsme rychlými protiútoky a v 76.minutě po akci z levé strany a přesné přihrávce Martina Čáslavského od brankové čáry zakončoval Michal Bareš k tyči. Brankář hostů neměl sebemenší šanci, vedeme 3:0. Jestli do této doby Žižkov pomýšlel na nějaký ten bodík, tak po tomto gólu bylo vše jasné. Je velká škoda, že toto zcela neunesl hostující trenér (známe se - trénoval dříve Hostivař) a svými výroky neustále vše komentoval(spíš řval), spílal rozhodčímu, že je řeže, vše bylo podle něj obráceně... jak ubohé, myslel jsem si, že je větší frajer, připadalo mi jako by si dělal alibi před vedením Viktorky(byl utkání přítomen), kvůli teď již jisté porážce. Závěrečnou branku vstřelil v 83. minutě přímo z rohového kopu poslední dobou excelentně hrající Maty Blín a dal výsledku konečnou podobu 4:0. Co říci závěrem? Další parádní výkon našeho týmu, jen tak dál. AŤ
žije UNION!!!
Sestava: Smetana - Šimr, Pejchar, Leun, Čáslavský - Blín, Pazdera, Patera, Žižka - Bareš, Lytvyn. Střídali: Kočka, Šnobl, Lazarevič, Witberger, Fousek.
ŽK: Šimr, Žižka.
Autor: Pazdy as.
| více...

29.08.2019
FOCENÍ TÝMŮ PROBĚHNE 10. A 11. ZÁŘÍ
Na začátku nové sezóny proběhne tradiční focení všech tempáckých týmů a jednotlivých hráčů, trenérů a vedoucích.
Proběhne ve dnech úterý 10.9., středa 11.9., případně ve čtvrtek 12.9.. Z toho plyne, že kdo se nezúčastní, na pamětní fotografii svého týmu pro celou sezónu 2019/20 nebude.
Fotit bude vyzkoušená firma All star foto (kartičky budou plastové). Objednávky je možno uskutečnit ihned při focení u Petra Dedka, který si od Vás vybere i příslušnou sumu peněz nebo později u vedoucího Vašeho týmu, nejdéle však do pondělí 23. září. Máme slíbeno, že nejpozději kolem 20. října budou fotky firmou vyhotoveny. Opozdilci po 23. září budou mít samozřejmě možnost si cokoli doobjednat také, ale budou si to muset vyřizovat přímo s firmou individuálně (poštovné - dobírka) a fotky obdrží nejdříve někdy v listopadu.
Další info na: http://www.fctempo.cz/clanek/7437/foceni-tymu-probehne-10-a-11-zari
| více...

29.08.2019
MUŽI B: PÁD HVĚZDY
Vzpomínáte na článek o Pavlu Hrstkovi, kdy se mu povýšením do A týmu obrátil život vzhůru nohama?
Pavel si minulý rok skvělými výkony v rezervním týmu mužů vysloužil pozvánku do A týmu. Jeho sláva začala stoupat a všichni okolo něj Pavla varovali, jak vrtkavý život fotbalové hvězdy může být. "Pokoru Pavle, pokoru." Říkávali mu jeho rodiče. Jenže, co očekávat od jednadvacetiletého kluka, který si fotbalem vydělal skoro devět set korun? Množí se Instagram srdíčky, holky, auta. Večírky přibývaly, peníze ubývaly a tréninková morálka upadala. Na svůj poslední zápas za A tým Pavel přišel rovnou z herny, byl stáhnut v 74. minutě a po pozápasové hádce s trenérem se již na hřiště do konce sezóny nepodíval.
Pavel se začal utápět v hazardu,dostával se do dluhů a na trénink chodil pouze sporadicky. Přípravu na novou sezónu Pavel začal pod novým trenérem opět v A týmu a vše začalo vypadat zase světleji. Po jednom z tréninků se ale trenérovi ztratila peněženka.Nejdříve všichni podezřívali Robina Eremiáše, ale stačilo obejít herny v okolí a případ byl vyřešen. Pavel byl díky tomuto excesu okamžitě přeřazen do B týmu, se kterým to jde od té doby od desíti k pěti. Béčko sice hraje oproti loňské sezóně pouze I.B třídu, ale jako by s příchodem Pavla padla na tým deka a týmu se nedaří, jak se předpokládalo.
Pavel nastoupil v prvním zápase v 68. minutě za stavu 2:1 pro Tempo, ale bohužel zápas nakonec dopadl remízou, kdy jsme dotahovali v poslední minutě. Do dalšího zápasu měl Pavel nastoupit v základní sestavě, bez omluvy ale vůbec nedorazil a zápas jsme prohráli. Do zápasu v Lipencích tak Pavel usedl opět pouze na lavičku. Zápas se pro nás vyvíjel dobře a po pěkné brance Pepy Hurky jsme šli do vedení. Hra byla z naší strany sice plná nepřesností, ale výsledek jsme do poločasu udrželi. Ve druhé půli se nám stále příliš nedařilo a vzhledem k tomu, že jsme nutně potřebovali vyhrát, rozhodl se trenér Jirka Hron poslat pro zklidnění hry do zápasu Pavla. Pavel nastupoval za stavu 1:0 na 18 minut, během kterých jsme dostali 4 góly. Díky, Pavle.
Zápasy:
| více...

27.08.2019
Starší dorost
SK Union Vršovice - FK Admira Praha "B" 6:2
První utkání divize staršího dorostu jsme sehráli na domácím trávníku proti týmu Admiry. Od samého začátku bylo jasné, že se nebude jednat o lehkého soupeře a to se také potvrdilo. Hned zkraje zápasu inkasujeme první branku. Tento začátek jako by nás nakopl, kluci zahodili zbytečný respekt a začali soupeře doslova drtit. Připravili zhruba třicítce diváků neskutečnou jízdu, kterou vyšperkovali šesti brankami, jednou hezčí než druhou. Kolmé přihrávky střídaly průniky po křídlech a soupeř nevěděl, kam dříve skočit. Ve 12. minutě vyrovnával Martin Žižka, po krásné přihrávce Blína, aby před poločasem strhl vedení na naši stranu z pokutového kopu Martin Pazdera. V druhé půli pak další branky přidali opět Pazdera a Jéňa Šimr, soupeř z ojedinělé akce snížil na 4:2. Utkání trochu zdramatizoval, ale netrvalo dlouho a náš náskok se znovu navýšil na 5:2, upravil Maty Blín. V samém závěru pak na konečných 6:2 upravil z rychlého protiútoku Lukáš Marcin. Parádní zápas, jestli v takovém výkonu budeme pokračovat, nemusíme se nikoho bát. AŤ ŽIJE SKUV!!! Sestava: Smetana - Šimr, Pejchar, Lytvyn, Čáslavský - Blín, Pazdera, Patera, Žižka - Bareš, Leun.
Střídali: Kočka, Bartoš, Marcin, Šnobl, Witberger. Do hry nezasáhli: Lazarevič a náhr. brankář Wagner. Žluté karty: Pazdera, Blín.
Autor: Pazdy as.
| více...

27.08.2019
Na hřišti našeho partnerského klubu SK Modřany probíhá tempácký brankařský kemp pod vedením trenérů Hrušky, Bašty a Rodingera⚽⚽⚽
| více...

27.08.2019
ČFL skupina A : 3.kolo
1.FK Příbram B - FK Motorlet Praha 3:0 (1:0)
| více...

25.08.2019
Pražský přebor 3.kolo:
Přední Kopanina - FK Motorlet Praha B 5:0 (3:0)
| více...

24.08.2019
STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2008/2009 - Závěreční turnaj v Chorvatsku a rozlučka s fotbalovou sezónou 2018/2019.
https://www.youtube.com/watch?v=0Ck0MYJsGlY&t=338s
| více...

24.08.2019
Vyrážíme... a něco pro kluky na probuzení :)))... #jezdibusem
| více...

23.08.2019
POZVÁNKA NA TEMPÁCKÝ VÍKEND
Do soutěží se na Admiře zapojí i starší žáci U15 a U14.
Týmy U15 trenéra Kollera a U14 trenéra Teplana čeká v sobotu dopoledne tradiční derby na Admiře, které může napovědět o ambicích týmů, o kvalitě letní přípravy a nových posil.
A tým poprvé zajíždí mimo tempácký areál do Uhříněvsi. Čeká ho krásná tráva, velké hřiště a soupeř, který se v minulé sezóně na poslední chvíli zachránil v I.A třídě. To ale nyní vůbec nic neznamená, hraje se od nuly a bez maximální koncentrace to nepůjde.
V neděli se konají jediné dva domácí zápasy, ve kterých dorostenecké týmy přivítají B týmy Hradce Králové a určitě chceme, aby v obou kategoriích nějaké body zůstaly na Lhotce.
Víkend završí Benfika v Lipencích, kde se čeká tradičně bouřlivá a k hostujícím týmům až nepřátelská kulisa. Pokud ji nepodlehneme, kvalita by měla být na naší straně.
sobota 24. srpna
10:00 FK Admira Praha - U15
10:30 SK Čechie Uhříněves - Muži A
12:00 FK Admira Praha - U14
neděle 25. srpna
10:00 U19 - FC Hradec Králové B
12:15 U17 - FC Hradec Králové B
17:00 TJ Sokol Lipence - Muži B
| více...

20.08.2019
MUŽI B: HROMBÁCOVA SVATBA
V utkání s Cholupicemi si Benfika přes velkou převahu moc šancí nevytvořila. Soupeři stačila k výhře penalta.
Na zápas jsem měl vymyšlený geniální článek. Bohužel tak trochu mi vlezl do zelí Pepa Hurka s tím, že má něco vymyšlenýho a že mi to pošle. Vzhledem k tomu, že jsem člověk dobrák a demokrat, tak jsem souhlasil. Večer mi pípla od Pepíka SMS s článkem. Tlačí mě čas, takže místo přepisování jsem si udělal printscreen a článek ze zápasu tedy přikládám v příloze. O víkendu se stala ještě jedna podstatná událost v B-týmu. Oženil se nám Jirka Hrombác. Gratulujeme!!!
| více...

19.08.2019
Ondra Soběslav se po perfektním výkonu proti K.Varům dostal do sestavy kola. Pokud ho chcete podpořit v hlasování o nejlepšího hráče kola, můžete na:
https://fotbalunas.cz/sestava-kola/7586/sestava-kola-2-kolo-cfl-a-2019-2020/
| více...

19.08.2019
Ve druhém kole MOL cupu se utkáme dne 28.8.2019 na našem stadionu se Slavojem Vyšehrad...
| více...

18.08.2019
Pražský přebor 2.kolo:
Motorlet Praha B - Slavoj Podolí 4:0 (1:0)
branky: Blažek 2, Kraus, Hůlka
👍👍👍
| více...

17.08.2019
ČFL skupina A : 2.kolo
FK Motorlet Praha - Slavia Karlovy Vary 2:0 (1:0)
branky: Rossmann, Fotr
Snové zahájení třetiligové sezóny pokračuje v podobě stoprocentního bodového zisku. Kluci děkujeme !!
| více...

17.08.2019
Nikdy to nevzdávat a nikdy se neradovat předčasně...
| více...