Projekt pro pražské školy

Dětský fotbalový pohár

Pražský fotbalový svaz (PFS) za podpory Magistrátu hl. města Prahy (MHMP) s radostí každý rok pořádá populární dětský fotbalový turnaj pro žáky a žákyně I. a II. tříd základních škol - Dětský fotbalový pohár. 

Již podesáté se tak mohou díky Dětskému fotbalovému poháru stovky malých fotbalistů a fotbalistek těšit na zábavu a potěšení plynoucí z fotbalu, které si budou moci dosyta užít společně se svými kamarády. 

Hlavním cílem organizátorů poháru je přilákat k fotbalu a ke sportu obecně chlapce a dívky ve věku od 6 do 8 let, kteří v řadě případů nejsou dosud registrováni v žádném sportovním klubu a pro které se tato akce může stát vůbec první motivací k organizovanému sportování.

Patroni projektu

Podporu mládežnickým projektům PFS vyslovily také všechny čtyři pražské kluby. Každý z nich dodal jednoho z patronů projektu, jejichž kartičky jsou součástí dárkových předmětů rozdávaných na akcích PFS.

Turnaje Dětského fotbalového poháru

1. ZŠ Eden 1 (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Starodubečská 1 (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Kolovraty 1

4. ZŠ Starodubečská 2

5. ZŠ Eden 2

6. ZŠ Mendelova 2

7. ZŠ Kolovraty 2

8. ZŠ Mendelova 1

1. ZŠ Jeremenkova (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Bítovská (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Burešova 1

4. ZŠ Kavčí Hory

5. ZŠ Burešova 2

6. ZŠ Vratislavova

7. ZŠ Jitřní 1

8. ZŠ Jitřní 2

1. Masarykova ZŠ Klánovice (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Vinoř (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Vybíralova 

4. ZŠ Praha - Kbely 2

5. ZŠ Spektrum

6. ZŠ Sázavská

7. ZŠ Praha - Kbely 1

1. ZŠ Květnového vítězství 2 (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Zárubova 1 (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Na Chodovci 1

4. ZŠ Kutnohorská

5. ZŠ Květnového vítězství 1

6. ZŠ Zárubova 2

7. ZŠ Na Chodovci 2

1. ZŠ, MŠ a gymnázium sv. Augustina (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Jílovská (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Jižní 1

4. ZŠ a MŠ Tupolevova

5. ZŠ Jižní 2

6. ZŠ Jakutská

1. ZŠ Na Beránku 1 (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ a MŠ Barrandov (postup do semifinálového kola)

3. FZŠ Chodovická 1

4. Deutsche Schule Prag

5. FZŠ Drtinova 1

6. ZŠ Na Beránku 2

7. FZŠ Chodovická 2

8. FZŠ Drtinova 2

1. ZŠ Mazurská 3 (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Hostýnská (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Troja 2

4. ZŠ Bohumila Hrabala

5. ZŠ Olešská

6. ZŠ Mazurská 2

7. ZŠ Mazurská 1

9. ZŠ Troja 1

1. ZŠ Věry Čáslavské (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Hanspaulka 1 (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Podbělohorská 1

4. Park Lane International school 1

5. ZŠ Podbělohorská 2

6. Park Lane International school 2

7. ZŠ Hanspaulka 2

1. ZŠ Hostivař 1 (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Mikulova 2 (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Mikulova 1

4. ZŠ V Rybníčkách

5. ZŠ Hostivař 2

1. Prague British International School 1 (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Kateřinky (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Bratří Jandusů 2

4. ZŠ Meteorologická

5. Prague British International School 2

6. ZŠ Bratří Jandusů 1

7. ZŠ EDUCANET Praha

1. ZŠ Bronzová (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Novoborská 1 (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Antonína Čermáka 2

4. ZŠ Antonína Čermáka 1

5. ZŠ a MŠ Červený Vrch

6. ZŠ Kuncova

7. ZŠ Nad Přehradou

8. ZŠ Novoborská 2

1. ZŠ K Milíčovu (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Školní (postup do semifinálového kola)

3. Dino škola 1

4. ZŠ Botičská

5. Wonderland Academy 2

6. Dino škola 2

7. Wonderland Academy 1

8. Lauderovy školy

1. ZŠ Jiřího z Lobkovic 2 (postup do semifinálového kola)

2. ZŠ Nepomucká 2 (postup do semifinálového kola)

3. ZŠ Vladislava Vančury

4. ZŠ Compass. s. r .o.

5. FZŠ prof.Otokara Chlupa

6. ZŠ Jiřího z Lobkovic 1

7. ZŠ Litvínovská 600

8. ZŠ Nepomucká 1

Účastníci:

1. ZŠ Jílovská (postup do finále)

2. ZŠ a MŠ Barrandov (postup do finále)

3. ZŠ Bítovská

4. ZŠ Novoborská

5. ZŠ Mazurská

6. ZŠ Vinoř

7. ZŠ Hanspaulka

Účastníci:

1. ZŠ Na Beránku (postup do finále)

2. Masarykova ZŠ Klánovice (postup do finále)

3. ZŠ Bronzová

4. ZŠ sv. Augustina

5. ZŠ Hostýnská

6. ZŠ Školní

7. ZŠ Věry Čáslavské

Účastníci 3. semifinále:

1. ZŠ K Milíčovu (postup do finále)

2. ZŠ Květnového Vítězství (postup do finále)

3. ZŠ Eden

4. ZŠ Hostivař

5. ZŠ Kateřinky

6. ZŠ Jiřího z Lobkovic

7. ZŠ Troja


Účastníci 4. semifinále:

1. ZŠ Nepomucká (postup do finále)

2. ZŠ Mikulova (postup do finále)

3. ZŠ Zárubova

4. ZŠ Jeremenkova

5. ZŠ Starodubečská

6. ZŠ Burešova

Konečné pořadí:

1. ZŠ Květnového Vítězství 

2. ZŠ Mikulova

3. ZŠ a MŠ Barrandov

4. Masarykova ZŠ Klánovice

5. ZŠ Nepomucká

6. ZŠ Jílovská

7. ZŠ K Milíčovu