32 let
Hrdlořezy
14 let
Sokol Stodůlky
15 let
Střešovice 1911
B
7 let
Kbely
B
Kolovraty
11 let
Motorlet Praha
12 let
Slavoj Podolí
Z
15 let
Slavoj Podolí
21 let
Tempo
14 let
Admira
U
Sparta Košíře
13 let
Praga
B
8 let
Admira
11 let
Junior Praha
Újezd nad Lesy
8 let
Zličín
Motorlet Praha
Slavoj Vyšehrad
36 let
Řeporyje
Hostivař
8 let
Zlíchov
B
Kbely
13 let
Zličín
16 let
Motorlet Praha
B
17 let
Viktorka Žižkov
Xaverov
17 let
Střešovice 1911
Řeporyje
7 let
Dolní Měcholupy
11 let
Slovan Bohnice
B
7 let
Slovan Bohnice
9 let
Střešovice 1911
11 let
Braník
12 let
SK Union Vršovice
U
14 let
FA Alexe Zbura
Háje Jižní Město
B
10 let
SA Praha
17 let
Sokol Řepy
14 let
Braník
Radotín
B
10 let
Sokol Písnice
23 let
Spoje
Fotbal Vinoř
Fotbal Vinoř
6 let
Sokol Lysolaje
18 let
Střešovice 1911
8 let
AVIA Čakovice
12 let
Junior Praha
Čechie Dubeč
FA Praha
Z
FA Alexe Zbura
8 let
Motorlet Praha
B
11 let
Třeboradice
O
ČAFC
8 let
Slavoj Podolí
11 let
Dukla Jižní Město
11 let
Ďáblice
9 let
Řeporyje
10 let
Řeporyje
Dolní Počernice
20 let
Viktoria Žižkov
B
8 let
Slivenec
U
9 let
Dolní Počernice
6 let
Dolní Počernice
12 let
Spoje
B
Újezd Praha 4
FA Praha
15 let
Admira
B
10 let
Bohemians Praha
B
9 let
Sokol Písnice
43 let
Horní Měcholupy
9 let
Slovan Bohnice
42 let
Sokol Písnice
Hrdlořezy
Meteor Praha
10 let
Sokol Cholupice
B
Modřany
Hrdlořezy
18 let
SK Union Vršovice
O
16 let
Aritma
Modřany
Meteor Praha
B
13 let
Hostivař
16 let
Čechie Uhříněves
B
Háje Jižní Město
B
Bohemians Praha
U
12 let
Slovan Bohnice
Újezd nad Lesy
10 let
SK Union Vršovice
B
11 let
SK Union Vršovice
Loko Vltavín
U
Prague Raptors
9 let
Čechie Dubeč
19 let
Motorlet
Loko Vltavín
20 let
Sokol Troja
Čechie Uhříněves
12 let
Bohemians Praha
B
8 let
Aritma
8 let
Motorlet Praha
B
10 let
Střešovice 1911
Radotín
11 let
Jižní Město Chodov
19 let
Kolovraty
Modřany
14 let
Hrdlořezy
Dolní Počernice
B
11 let
Střešovice 1911
9 let
Střešovice 1911
Sokol Královice
9 let
Březiněves
B
14 let
ČAFC
Z
Aritma
17 let
Slavoj Vyšehrad
10 let
Sokol Cholupice