Plánujete v létě s rodinou či kamarády vyrazit k moři nebo do hor a nemáte doposud nic zajištěného? Využijte  nabídky společnosti CK Alexandria, hlavního partnera Pražského fotbalového svazu!

CK Alexandria připravila pro všechny členy, jejich rodinné příslušníky i ostatní příznivce pražských fotbalových klubů lákavou nabídku slev na pořízení dovolené, jejichž výše je následující: 

  • 16% ze základních katalogových cen leteckých zájezdů  
  • 10% ze základních katalogových cen zájezdů autobusovou a vlastní dopravou 
  • 6% z "last minute" cen všech zájezdů 

Kompletní katalog letních zájezdů, ze kterého můžete vybírat, naleznete na adrese: http://www.alexandria.cz/dovolena

Denně aktualizovaná nabídka „last-minutových“ zájezdů do všech prázdninových destinací je umístěna na adrese: http://www.alexandria.cz/last-minute

K získání slevy na jakýkoliv Vámi vybraný zájezd z katalogu či z "last-minute" nabídky stačí vytisknout a vyplnit níže přiložený registrační kupón a zanést ho do některé z pražských poboček CK Alexandria (kupóny jsou k dispozici rovněž na pobočkách cestovní kanceláře). 

Slevu mohou uplatnit všichni hráči, funkcionáři a příznivci všech pražských klubů a to nejen pro sebe, nýbrž i pro ostatní spolucestující a kamarády. 

Zároveň připomínáme, že zakoupením zájezdu podporujete Vámi vybraný klub, do jehož pokladny poputují 3% z ceny vámi vybraného zájezdu po slevě. 

Více informací o celé akci získáte na všech pražských pobočkách CK Alexandria či u marketingového manažera PFS p. Jana Grubera (tel: 733 141 394, email: gruber@fotbalpraha.cz).