st 2.
září
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
pá 4.
září
FK Admira Praha z.s.
Mladší přípravka
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
so 5.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
ne 6.
září
FK Admira Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
út 8.
září
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 9.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
17:00
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Libuš
LBS
-
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
POHÁR DOROST - 1.KOLO
čt 10.
září
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
pá 11.
září
FK Admira Praha z.s.
Mladší přípravka
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
so 12.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
09:00
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR
-
Viktorka Žižkov
Viktorka Žižkov
ZIZ
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
ne 13.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
FK Admira Praha z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
17:00
FK Admira Praha z.s. C
Admira C
ADM
-
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek C
Motorlet Praha C
MTR
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3J 2012/13 (1HP)
st 16.
září
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
pá 18.
září
FK Admira Praha z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 19.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
ne 20.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK Admira Praha z.s.
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
st 23.
září
FK Admira Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
čt 24.
září
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
pá 25.
září
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Admira Praha z.s.
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
so 26.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
FK Admira Praha z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
10:30
Viktorka Žižkov
Viktorka Žižkov
ZIZ
-
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
po 28.
září
FK Admira Praha z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 30.
září