st 2.
září
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
so 5.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
ne 6.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
út 8.
září
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 9.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
17:00
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Libuš
LBS
-
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
POHÁR DOROST - 1.KOLO
čt 10.
září
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
so 12.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
09:00
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR
-
Viktorka Žižkov
Viktorka Žižkov
ZIZ
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
ne 13.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3J 2012/13 (1HP)
po 14.
září
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
st 16.
září
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
čt 17.
září
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
so 19.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
ne 20.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
st 23.
září
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
čt 24.
září
Viktorka Žižkov
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
pá 25.
září
Viktorka Žižkov
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 26.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
Viktorka Žižkov
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
10:30
Viktorka Žižkov
Viktorka Žižkov
ZIZ
-
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek
Motorlet Praha
MTR
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
po 28.
září
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 30.
září