čt 1.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
pá 2.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3B 2015 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
so 3.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
-
SK Třeboradice z.s.
Třeboradice
TBR
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
10:00
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
-
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
G3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
H3A 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
ne 4.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 7.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 1.KOLO
čt 8.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
pá 9.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 10.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
17:00
Fotbalová akademie Praha z.s.
FA Praha
FAP
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. C
Slavoj Podolí C
POD
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
ne 11.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
10:00
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
-
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
H3B 2015 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
10:00
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
-
FK Dukla Jižní Město z.s.
Dukla Jižní Město
DJM
H3G 2014/15 (1HP)
st 14.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
čt 15.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
pá 16.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 17.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
10:30
TJ Sokol Královice, z.s.
Sokol Královice
KRA
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3B 2015 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3A 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
ne 18.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 21.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
čt 22.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší přípravka
G3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
pá 23.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 24.
září
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
14:00
SK Újezd Praha 4, z.s.
Újezd Praha 4
UJP
-
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B"
Slavoj Podolí "B"
POD
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3E 2014/15 (1HP)
H3G 2014/15 (1HP)
ne 25.
září
SK Třeboradice z.s.
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Starší dorost
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3A 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2015 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3G 2014/15 (1HP)
po 26.
září
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3J 2012/13 (1HP)
st 28.
září
SK Třeboradice z.s.
Mladší dorost
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2014/15 (1HP)
H3E 2014/15 (1HP)
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
pá 30.
září