st 1.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 2.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 3.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Spartak Kbely z.s.
Mladší přípravka
H3J (1HP)
H3I (1HP)
so 4.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 5.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
13:45
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Jižní Město Chodov
JMC
-
Spartak Kbely z.s.
Kbely
KBL
G3L 2009 (1HP)
pá 10.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 12.
dubna
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
po 13.
dubna
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
st 15.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 3.KOLO
čt 16.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 17.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 18.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
H3G (2HP)
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
Mladší přípravka
H3J (1HP)
ne 19.
dubna
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
út 21.
dubna
Spartak Kbely z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3I (1HP)
st 22.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
čt 23.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 24.
dubna
Spartak Kbely z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 25.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3L 2009 (1HP)
ne 26.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Spartak Kbely z.s.
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
po 27.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 29.
dubna
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Spartak Kbely z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
čt 30.
dubna