čt 3.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 4.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 5.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 6.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
st 9.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 10.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 11.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 12.
října
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
ne 13.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
čt 17.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 18.
října
SK Třeboradice z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
so 19.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 20.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
st 23.
října
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
SK Třeboradice z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 24.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 25.
října
SK Třeboradice z.s.
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
so 26.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
Deutscher Fußball-Club Prag, z.s.
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
po 28.
října
SK Třeboradice z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
čt 31.
října