po 1.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
čt 4.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 6.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 7.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
pá 12.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Mladší přípravka
H3I (1HP)
so 13.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
ne 14.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
čt 18.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
pá 19.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
so 20.
října
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
15:30
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Slavoj Suchdol
SUC
-
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Sokol Lochkov
LCH
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 21.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší přípravka
H3I (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 26.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3I (1HP)
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
so 27.
října
Sportovní klub Dolní Měcholupy, z.s.
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 28.
října