po 1.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
út 2.
října
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3L (1HP)
čt 4.
října
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
pá 5.
října
FK Klánovice, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 6.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
ne 7.
října
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
po 8.
října
FK Klánovice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 9.
října
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
pá 12.
října
FK Klánovice, z.s.
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
H3L (1HP)
so 13.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
ne 14.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
pá 19.
října
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 20.
října
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Starší přípravka
G3F 2008/9 (2HP)
Mladší přípravka
H3F 2010/11 (2HP)
H3L (1HP)
ne 21.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
FK Klánovice, z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 26.
října
FK Klánovice, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3K (1HP)
so 27.
října
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
AC Sparta Praha fotbal, a.s.
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
FK Klánovice, z.s.
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Sportovní Akademie Praha, z.s.
Mladší přípravka
H3L (1HP)
H3F 2010/11 (2HP)
ne 28.
října
FK Klánovice, z.s.
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Sportovní klub Modřany, z.s.
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
út 30.
října