pá 5.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 6.
října
SK Hostivař
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3E (2HP)
ne 7.
října
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
st 10.
října
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 12.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Mladší přípravka
H3E (2HP)
SK Hostivař
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 13.
října
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
G3I 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 14.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 19.
října
SK Hostivař
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 20.
října
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
ne 21.
října
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3I 2008/9 (1HP)
po 22.
října
SK Hostivař
Mladší přípravka
H3G (2HP)
út 23.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Mladší přípravka
H3E (2HP)
čt 25.
října
SK Hostivař
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 26.
října
SK Hostivař
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
so 27.
října
SK Hostivař
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3E (2HP)
Tělovýchovná jednota PRAGA
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
ne 28.
října
SK Hostivař
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota PRAGA
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
út 30.
října
Tělovýchovná jednota PRAGA
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
st 31.
října