st 3.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
pá 5.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
so 6.
října
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
ne 7.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
st 10.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 13.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:15
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
-
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Viktoria Štěrboholy
VST
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 14.
října
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3J (1HP)
po 15.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3J (1HP)
pá 19.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší přípravka
H3H 1HP)
so 20.
října
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
ne 21.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
st 24.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Mladší přípravka
H3G (2HP)
čt 25.
října
Běchovičtí sršni z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 26.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Starší přípravka
G3I 2008/9 (1HP)
so 27.
října
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
-
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
Viktoria Štěrboholy
VST
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší přípravka
H3J (1HP)
Běchovičtí sršni z.s.
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 1HP)
ne 28.
října
Běchovičtí sršni z.s.
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
st 31.
října