út 2.
října
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
so 6.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
ne 7.
října
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 13.
října
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
14:30
TJ Sokol Stodůlky z.s. C
Sokol Stodůlky C
STO
-
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Sokol Benice
BNC
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G (2HP)
ne 14.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
so 20.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3G (2HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
ne 21.
října
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Mladší přípravka
H3L (1HP)
čt 25.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Mladší přípravka
H3G (2HP)
so 27.
října
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší přípravka
G3G 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3L (1HP)
Tělovýchovná jednota SOKOL BENICE
Muži
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
ne 28.
října