út 12.
října
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3M 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
st 13.
října
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
čt 14.
října
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
pá 15.
října
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3F 2011/12 (2HP)
G3H 2011/12 (1HP)
G3I 2011/12 (1HP)
G3K 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3E 2013/14 (1HP)
H3F 2013/14 (1HP)
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3J 2013/14/15 (1HP)
H3L 2013/14 (2HP)
H3D 2014 (2HP) - ŠMICROVA
so 16.
října
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
08:30
FC Háje Jižní Město, z.s. "D"
Háje Jižní Město "D"
HAJ
-
Sokol Kolovraty "B"
Kolovraty "B"
KOL
09:00
SK Újezd Praha 4, z.s.
Újezd Praha 4
UJP
-
Fotbalový klub Újezd nad Lesy "B"
Újezd nad Lesy "B"
UNL
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2011/12 (2HP)
G3F 2011/12 (2HP)
G3B 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3C 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3G 2011/12 (2HP)
G3H 2011/12 (1HP)
G3L 2011/12 (1HP)
G3K 2011/12 (1HP)
G3J 2011/12 (1HP)
G3M 2011/12 (1HP)
G3A 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3D 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3I 2011/12 (1HP)
Mladší přípravka
H3H 2013/14 (1HP)
08:30
SK Čechie Uhříněves, z.s.
Čechie Uhříněves
CUH
-
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Dolní Chabry
DCH
H3I 2013/14 (1HP)
H3K 2013/14 (2HP)
H3A 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3C 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3E 2013/14 (1HP)
H3G 2013/14 (1HP)
H3B 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
ne 17.
října