čt 1.
října
Muži
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3J 2010 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3E 2013 (1HP)
H3F 2012/13 (1HP)
H3H 2012/13 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
pá 2.
října
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3G 2010/11 (2HP)
G3M 2011(1HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3H 2010/11 (1HP)
G3J 2010 (1HP)
G3F 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3G 2012/13 (1HP)
H3H 2012/13 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
so 3.
října
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
10:30
ČAFC Praha z.s. B
ČAFC B
CAF
-
Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s.
Jižní Město Chodov
JMC
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
G3M 2011(1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
G3J 2010 (1HP)
G3L 2010/11 (1HP)
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3I 2010/11 (1HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3K 2010(1HP)
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
H3E 2013 (1HP)
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3G 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3K 2012/13 (2HP)
H3H 2012/13 (1HP)
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
ne 4.
října
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2010/11 (1HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3J 2010 (1HP)
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3G 2010/11 (2HP)
G3M 2011(1HP)
G3F 2010/11 (2HP)
G3K 2010(1HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3K 2012/13 (2HP)
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3H 2012/13 (1HP)
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3L 2012/13 (2HP)
H3G 2012/13 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
H3E 2013 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
po 5.
října
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 6.
října
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3E 2010/11 (2HP)
st 7.
října
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3G 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 8.
října
Starší přípravka
G3L 2010/11 (1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3M 2011(1HP)
G3K 2010(1HP)
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
H3G 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3F 2012/13 (1HP)
pá 9.
října
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2010/11 (2HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3J 2010 (1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3I 2010/11 (1HP)
G3K 2010(1HP)
G3F 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3H 2012/13 (1HP)
H3E 2013 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3K 2012/13 (2HP)
H3F 2012/13 (1HP)
so 10.
října
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2010/11 (2HP)
G3F 2010/11 (2HP)
G3G 2010/11 (2HP)
G3L 2010/11 (1HP)
G3M 2011(1HP)
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3J 2010 (1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3K 2010(1HP)
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3I 2012/13 (1HP)
H3K 2012/13 (2HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3H 2012/13 (1HP)
H3E 2013 (1HP)
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3F 2012/13 (1HP)
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
ne 11.
října
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3E 2010/11 (2HP)
G3F 2010/11 (2HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3I 2010/11 (1HP)
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3G 2010/11 (2HP)
G3L 2010/11 (1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3I 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3F 2012/13 (1HP)
H3G 2012/13 (1HP)
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3K 2012/13 (2HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3E 2013 (1HP)
so 17.
října
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 18.
října
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
so 24.
října
Mladší žáci
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
ne 25.
října
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
st 28.
října