po 17.
září
Akce klubu
Nábor dětí ročníku 2014 a starší
16:30
Schoellerova 231
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 18.
září
Akce klubu
Nábor dětí ročníku 2014 a starší
16:30
Schoellerova 231
Akce klubu
Nábor ročníků 2005 až 2014
17:00
Praha 4, Chodov, Volkovova 3
Mladší žáci
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
st 19.
září
Akce klubu
Nábor dětí ročníku 2014 a starší
16:30
Schoellerova 231
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2008/9 (2HP)
G3J 2008/9 (1HP)
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
čt 20.
září
Akce klubu
Nábor dětí ročníku 2014 a starší
16:30
Schoellerova 231
Akce klubu
Nábor ročníků 2005 až 2014
17:00
Praha 4, Chodov, Volkovova 3
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3F 2010/11 (2HP)
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
pá 21.
září
Akce klubu
Nábor dětí ročníku 2014 a starší
16:30
Schoellerova 231
Akce klubu
Sportovní den pro děti z okolních ZŠ a MŠ
08:30
K Vodě 2, Praha 10
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2008/9 (1HP)
G3J 2008/9 (1HP)
G3K 2008 (1HP)
G3L 2009 (1HP)
G3F 2008/9 (2HP)
G3I 2008/9 (1HP)
Mladší přípravka
H3A 2010 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3G (2HP)
H3H 1HP)
H3I (1HP)
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 22.
září
Akce klubu
Nábor dětí ročníku 2014 a starší
16:30
Schoellerova 231
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
10:15
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Slavoj Podolí
POD
-
FC Slavoj Vyšehrad, a.s. B
Slavoj Vyšehrad B
VYS
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
10:15
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 B
Kyje B
KYJ
-
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Sokol Troja
TRO
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2008 (1HP)
G3I 2008/9 (1HP)
G3A 2008 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3G 2008/9 (1HP)
G3D 2009 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
G3H 2008/9 (1HP)
G3B 2009 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
G3E 2008/9 (2HP)
G3F 2008/9 (2HP)
G3L 2009 (1HP)
G3C 2008 (2HP) (4KOL.) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3B 2011 (2HP) - J.NOVOTNÉHO
H3G (2HP)
H3K (1HP)
H3H 1HP)
H3D 2011 (2HP) (4KOLO) - ŠMICROVA
H3E (2HP)
H3F 2010/11 (2HP)
H3J (1HP)
H3L (1HP)
H3C 2010 (2HP) (4KOLO.) - ŠMICROVA
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
ne 23.
září
Akce klubu
Nábor dětí ročníku 2014 a starší
16:30
Schoellerova 231
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
10:30
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Dolní Chabry
DCH
-
Fotbalová akademie Praha z.s.
FA Praha
FAP