po 19.
září
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3I 2014/15 (1HP)
H3H 2014/15 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 20.
září
Starší přípravka
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
G3J 2012/13 (1HP)
G3K 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3L 2014/15 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
st 21.
září
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3L 2012/13 (1HP)
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3B 2015 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3I 2014/15 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
16:30
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Dolní Chabry
DCH
-
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Xaverov
XAV
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
čt 22.
září
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
G3H 2012/13 (1HP)
G3J 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3J 2014/15 (1HP)
H3K 2014/15 (1HP)
H3L 2014/15 (1HP)
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
Pohár
pá 23.
září
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2012/13 (1HP)
G3I 2012/13 (1HP)
G3J 2012/13 (1HP)
G3L 2012/13 (1HP)
G3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
G3E 2012/13 (2HP)
Mladší přípravka
H3A 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2015 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3G 2014/15 (1HP)
H3K 2014/15 (1HP)
H3F 2014/15 (1HP)
H3H 2014/15 (1HP)
H3I 2014/15 (1HP)
H3L 2014/15 (1HP)
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 24.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
10:15
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. "B"
Viktoria Žižkov "B"
ZIZ
-
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
Spoje
SPJ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
10:15
FC Nebušice z.s.
Sokol Nebušice
NEB
-
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
FC Háje Jižní Město, z.s.
Háje Jižní Město
HAJ
-
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2012/13 (2HP)
G3H 2012/13 (1HP)
G3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3F 2012/13 (2HP)
G3K 2012/13 (1HP)
G3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3I 2012/13 (1HP)
G3L 2012/13 (1HP)
Mladší přípravka
H3D 2015 (2HP) - ŠMICROVA
H3L 2014/15 (1HP)
H3C 2014 (2HP) - ŠMICROVA
H3E 2014/15 (1HP)
H3F 2014/15 (1HP)
H3H 2014/15 (1HP)
H3K 2014/15 (1HP)
H3I 2014/15 (1HP)
H3A 2014 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
ne 25.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
16:30
SK Třeboradice z.s. "B"
Třeboradice "B"
TBR
-
Sokol Dolní Počernice z.s. "B"
Dolní Počernice "B"
DPO
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
10:00
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad, spolek
Slavoj Vyšehrad
VYS
-
FK Admira Praha z.s. "B"
Admira "B"
ADM
C2A 1.A TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
C3A 1.B TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍHO DOROSTU
D4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
13:00
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Dolní Chabry
DCH
-
Sokol Dolní Počernice z.s.
Dolní Počernice
DPO