po 5.
dubna
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
st 7.
dubna
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
pá 9.
dubna
Mladší žáci
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
G3E 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3L 2012/13 (2HP)
so 10.
dubna
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3I 2010/11 (1HP)
G3L 2010/11 (1HP)
G3M 2011(1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3E 2010/11 (2HP)
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3G 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3K 2012/13 (2HP)
H3E 2013 (1HP)
H3G 2012/13 (1HP)
ne 11.
dubna
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
11:00
SK Junior Praha 1960, z.s.
Junior Praha
JNP
-
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Dolní Chabry
DCH
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
09:30
Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice
AVIA Čakovice
CKV
-
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Slavia
SLA