út 1.
září
Muži
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
st 2.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3K 2010(1HP)
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 3.
září
Muži
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší dorost
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší přípravka
G3E 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
pá 4.
září
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2010 (1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3F 2010/11 (2HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3M 2011(1HP)
G3K 2010(1HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3K 2012/13 (2HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3H 2012/13 (1HP)
so 5.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
10:30
TJ Sokol Královice, z.s.
Sokol Královice
KRA
-
FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s. B
Viktoria Žižkov B
ZIZ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Sokol Lochkov
LCH
-
Sportovní klub Modřany, z.s. B
Modřany B
MDR
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3F 2010/11 (2HP)
G3J 2010 (1HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3G 2010/11 (2HP)
G3H 2010/11 (1HP)
G3L 2010/11 (1HP)
G3M 2011(1HP)
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3I 2010/11 (1HP)
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3K 2010(1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3G 2012/13 (1HP)
H3F 2012/13 (1HP)
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
ne 6.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
17:00
Sportovní klub Zbraslav, z.s.
Zbraslav
ZBV
-
Sportovní klub Dolní Chabry, z.s.
Dolní Chabry
DCH
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
10:45
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. B
Slavoj Podolí B
POD
-
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
13:00
FK Dukla Jižní Město z.s. B
Dukla Jižní Město B
DJM
-
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.
Ruzyně
RUZ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
11:30
Fotbalový klub FC Zličín, z.s. B
Zličín B
ZLI
-
Eugen Link Football Academy s.r.o.
Link Academy
ELA
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2010/11 (1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3I 2010/11 (1HP)
G3J 2010 (1HP)
G3K 2010(1HP)
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3F 2010/11 (2HP)
G3M 2011(1HP)
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3H 2012/13 (1HP)
H3K 2012/13 (2HP)
H3F 2012/13 (1HP)
H3G 2012/13 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
po 7.
září
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
út 8.
září
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
H3K 2012/13 (2HP)
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
POHÁR ŽÁCI - 1.KOLO
st 9.
září
Starší žáci
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Pohár
TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI - 2.KOLO
17:00
Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
Střešovice 1911
STR
-
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
Zličín
ZLI
17:00
Sportovní klub Libuš 838, z.s.
Libuš
LBS
-
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
SK Union Vršovice
UNV
POHÁR DOROST - 1.KOLO
POHÁR ŽÁCI - 1.KOLO
čt 10.
září
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3E 2010/11 (2HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3K 2010(1HP)
Mladší přípravka
H3G 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3H 2012/13 (1HP)
Pohár
POHÁR DOROST - 1.KOLO
pá 11.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší žáci
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3G 2010/11 (2HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3J 2010 (1HP)
G3L 2010/11 (1HP)
G3M 2011(1HP)
G3F 2010/11 (2HP)
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3J 2012/13 (1HP)
H3F 2012/13 (1HP)
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3E 2013 (1HP)
H3H 2012/13 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 1.KOLO
so 12.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Sokol Troja
TRO
-
SK Čechie Uhříněves, z.s.
Čechie Uhříněves
CUH
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3G 2010/11 (2HP)
G3K 2010(1HP)
G3J 2010 (1HP)
G3L 2010/11 (1HP)
G3F 2010/11 (2HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3M 2011(1HP)
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3E 2010/11 (2HP)
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3K 2012/13 (2HP)
H3G 2012/13 (1HP)
H3H 2012/13 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3E 2013 (1HP)
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
ne 13.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
15:00
Fotbalová akademie Praha z.s. B
FA Praha B
FAP
-
SK Čechie Uhříněves, z.s. B
Čechie Uhříněves B
CUH
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2010/11 (1HP)
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3H 2010/11 (1HP)
G3M 2011(1HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3F 2010/11 (2HP)
G3K 2010(1HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3J 2010 (1HP)
Mladší přípravka
H3G 2012/13 (1HP)
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3I 2012/13 (1HP)
H3F 2012/13 (1HP)
H3H 2012/13 (1HP)
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3L 2012/13 (2HP)
H3J 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
po 14.
září
Muži
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
út 15.
září
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
st 16.
září
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
čt 17.
září
Muži
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
pá 18.
září
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3J 2010 (1HP)
G3M 2011(1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3E 2010/11 (2HP)
G3G 2010/11 (2HP)
G3F 2010/11 (2HP)
G3H 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3E 2013 (1HP)
H3G 2012/13 (1HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3H 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 19.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
14:00
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
Slavoj Suchdol
SUC
-
Sportovní klub Čechie Smíchov B
Čechie Smíchov B
CSM
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3J 2010 (1HP)
G3K 2010(1HP)
G3G 2010/11 (2HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3L 2010/11 (1HP)
G3M 2011(1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3I 2010/11 (1HP)
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3F 2010/11 (2HP)
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3E 2013 (1HP)
H3F 2012/13 (1HP)
H3G 2012/13 (1HP)
H3H 2012/13 (1HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3K 2012/13 (2HP)
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
ne 20.
září
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2010/11 (1HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3H 2010/11 (1HP)
G3K 2010(1HP)
G3G 2010/11 (2HP)
G3M 2011(1HP)
G3F 2010/11 (2HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3I 2010/11 (1HP)
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3J 2010 (1HP)
Mladší přípravka
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3H 2012/13 (1HP)
H3K 2012/13 (2HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3G 2012/13 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
H3E 2013 (1HP)
H3L 2012/13 (2HP)
po 21.
září
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší přípravka
H3G 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 22.
září
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
st 23.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3K 2010(1HP)
G3E 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3J 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
Pohár
POHÁR DOROST - 2.KOLO
čt 24.
září
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3F 2010/11 (2HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3L 2010/11 (1HP)
Mladší přípravka
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3H 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3G 2012/13 (1HP)
pá 25.
září
Muži
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3H 2010/11 (1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3I 2010/11 (1HP)
G3J 2010 (1HP)
G3L 2010/11 (1HP)
G3E 2010/11 (2HP)
G3F 2010/11 (2HP)
G3K 2010(1HP)
G3M 2011(1HP)
Mladší přípravka
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3H 2012/13 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3K 2012/13 (2HP)
H3F 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
28 - 2. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
so 26.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
10:30
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Sokol Troja
TRO
-
Tělovýchovná jednota Březiněves
Březiněves
BRZ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3F 2. TŘÍDA, SKUPINA F MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3E 2010/11 (2HP)
G3F 2010/11 (2HP)
G3G 2010/11 (2HP)
G3L 2010/11 (1HP)
G3M 2011(1HP)
G3H 2010/11 (1HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
Mladší přípravka
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3K 2012/13 (2HP)
H3E 2013 (1HP)
H3G 2012/13 (1HP)
H3H 2012/13 (1HP)
H3J 2012/13 (1HP)
H3L 2012/13 (2HP)
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3F 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
29 - 3. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
ne 27.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5C 3. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E1A PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
Mladší žáci
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
Mladší přípravka
H3F 2012/13 (1HP)
H3G 2012/13 (1HP)
po 28.
září
Muži
A1A PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A2A 1. A TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3A 1. B TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A3B 1. B TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MUŽŮ
10:30
FK Dukla Jižní Město z.s. B
Dukla Jižní Město B
DJM
-
Tělovýchovná jednota PRAGA C
Praga C
PRG
A4A 2. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5A 3. TŘÍDA, SKUPINA A MUŽŮ
A5B 3. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší dorost
C1A PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU
C2A 1. TŘÍDA STARŠÍHO DOROSTU
Mladší dorost
D1A EXTRAFOTBAL.CZ PŘEBOR MLADŠÍHO DOROSTU
D2A 1. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
D4A 2. TŘÍDA MLADŠÍHO DOROSTU
Starší žáci
E2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
14:30
SK Slovan Kunratice z.s.
Kunratice
KNR
-
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
FA Alexe Zbura
FAZ
16:30
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Sokol Lochkov
LCH
-
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
Xaverov
XAV
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3A 2. TŘÍDA, SKUPINA A STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
14:00
Sportovní klub Čechie Smíchov
Čechie Smíchov
CSM
-
Tělocvičná jednota Sokol Troja
Sokol Troja
TRO
Mladší žáci
F1A PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F2A 1. TŘÍDA, SKUPINA A MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MLADŠÍCH ŽÁKŮ
10:00
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
Kyje
KYJ
-
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. C
Xaverov C
XAV
10:30
Fotbalový klub Újezd nad Lesy B
Újezd nad Lesy B
UNL
-
Běchovičtí sršni z.s.
Běchovičtí sršni
SRS
F3E 2. TŘÍDA, SKUPINA E MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3D 2. TŘÍDA, SKUPINA D MLADŠÍCH ŽÁKŮ
F3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C MLADŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3L 2010/11 (1HP)
G3A 2010 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3K 2010(1HP)
G3B 2011 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
G3M 2011(1HP)
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
G3F 2010/11 (2HP)
G3I 2010/11 (1HP)
G3J 2010 (1HP)
G3G 2010/11 (2HP)
Mladší přípravka
H3B 2013 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3C 2012 (2HP) - ŠMICROVA
H3L 2012/13 (2HP)
H3A 2012 (2HP) - J. NOVOTNÉHO
H3D 2013 (2HP) - ŠMICROVA
H3K 2012/13 (2HP)
H3E 2013 (1HP)
H3I 2012/13 (1HP)
Muži nad 45 let
27 - 1. LIGA GENTLEMANŮ 40+ Podzim
út 29.
září
Muži
A2B 1. A TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
A4B 2. TŘÍDA, SKUPINA B MUŽŮ
Starší žáci
E2B 1. TŘÍDA, SKUPINA B STARŠÍCH ŽÁKŮ
E3C 2. TŘÍDA, SKUPINA C STARŠÍCH ŽÁKŮ
Starší přípravka
G3C 2010 (2HP) - ŠMICROVA
G3D 2011 (2HP) - ŠMICROVA
Mladší přípravka
H3I 2012/13 (1HP)
Pohár
POHÁR ŽÁCI - 2.KOLO
st 30.
září